Q Hotel Plus Kraków

ul. Wygrana 6
30-311 Kraków

Tel +48 12 333 40 20
Fax +48 12 333 40 21
krakowplus@qhotels.pl

Pokaż na mapie
Dane kontaktowe
Rezerwacje indywidualne

+48 12 333 40 14
rezerwacje.krakowplus@qhotels.pl

 

__________________

GDS:

Amadeus: WV KRK035
Apollo/Galileo: WV B0496
Pegasus: WV 81035
Sabre: WV 0270605
Worldspan: WV 81035

Dział Rezerwacji
Koordynator działu rezerwacji

Magdalena Chwaja
+48 739 051 500
+48 12 333 40 12
m.chwaja@qhotels.pl

Dział Sprzedaży i Marketingu
Dyrektor Sprzedaży / Umowy korporacyjne

Anna Cyganik
+48 690 016 400
+48 12 333 40 16
acyganik@qhotels.pl

Dyrektor Sprzedaży Q Hotel

Paulina Garczarczyk
+48 690 014 200
pgarczarczyk@qhotels.pl

Kierownik Marketingu Q Hotel

Marzena Kowalczyk Cachaldora
+48 601 874 213
mkowalczyk@qhotels.pl

Konferencje i bankiety

Sylwia Waligórska - Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
+48 733 739 000
+48 12 333 40 19
swaligorska@qhotels.pl

Anna Cora - Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
+48 601 167 849
+48 12 333 40 17
acora@qhotels.pl

Kongresy i konferencje

Ewelina Zmysłowska - Sales Manager MICE
+48 690 821 300
+48 12 333 40 18
ezmyslowska@qhotels.pl

Restauracja Qualita
Kierownik restauracji

Krystyna Szatkowska
+48 690 935 200
kszatkowska@qhotels.pl

Dane firmy

Wygrana Q Hotel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Juliusza Lea 202A
30-133 Kraków
NIP: 5851465405
REGON: 221793713
KRS: 0000655889

Napisz do nas

*pola obowiązkowe

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij