Rezerwuj bezpośrednio z kodem promocyjnym QDIRECT15‎ i zyskaj 15%!

20 Paź 19’
21 Paź 19’
KOD:
Kraków
ul. Wygrana 6
+48 12 333 40 20

Promocje Q Hotel

Q Hotel Plus Kraków

Luksusowy hotel w centrum Krakowa

Zapraszamy do wyjątkowego Q Hotel Plus Kraków w samym centrum miasta. To doskonałe miejsce na wyjazd do dawnej stolicy Polski - nasz hotel zapewnia wygodny wypoczynek, świetną lokalizację, oraz różnego rodzaju udogodnienia dla Gości indywidualnych oraz biznesowych. Położenie tuż przy Wiśle sprawia, że z hotelu roztarza się wspaniały widok na Wawel i Stare Miasto, co z pewnością przypadnie do gustu osobom odwiedzającym Kraków po raz pierwszy. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi ofertami i pakietami oraz do kontaktu w przypadku organizacji wydarzeń w hotelu. 

Poznaj Kraków - wybierz hotel w centrum miasta

Q Hotel Plus Kraków to świetne miejsce dla osób chcących poznać miasto i zobaczyć jego najważniejsze zabytki. Zlokalizowany jest przy Moście Grunwaldzkim, po przebyciu którego można szybko dostać się na Stare Miasto. W pobliżu przede wszystkim warto udać się na Wawel, gdzie dostępny dla turystów jest Zamek Królewski oraz Katedra. Położenie obiektu pozwala też Gościom Q Hotel Plus oglądać Wawel z okien swoich pokoi. Dzieci z pewnością będą chciały zobaczyć także legendarnego Smoka Wawelskiego! Oprócz tego zachęcamy do spaceru na Rynek, gdzie podziwiać można Sukiennice, Kościół Mariacki oraz piękne kamienice. Sprawdzając hotele w centrum Krakowa, warto wybrać właśnie ten - wokół jest wiele ciekawych atrakcji, a sam Q Hotel oferuje pełnię komfortu.

Q Hotel Plus Kraków przy ICE

Lokalizacja Q Hotel Plus Kraków w centrum jest jego ogromną zaletą. Mieści się on nie tylko blisko Starego Miasta i Kazimierza, ale także Centrum Kongresowego ICE Kraków, z którym sąsiaduje. To doskonała wiadomość dla wszystkich Gości przyjeżdżających w celach biznesowych. Oprócz tego w hotelu dostępne są sale konferencyjne i okazjonalne, które sprawdzą się podczas organizacji różnego rodzaju eventów branżowych. Q Hotel Plus Kraków ma świetną ofertę dla osób podróżujących biznesowo lub chcących zaplanować ważne wydarzenie firmowe.

Zapraszamy do Krakowa!

Q Hotel Plus Kraków pod wieloma względami przewyższa inne hotele w centrum Krakowa. Oferuje wysokiej klasy pokoje z widokiem na Wawel, położony jest blisko najciekawszych atrakcji turystycznych, jest także świetnym miejscem na organizację różnego rodzaju wydarzeń biznesowych i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego hotelu w centrum Krakowa, , a także z naszą hotelową restauracją oferującą doskonałe dania kuchni lokalnej i europejskiej. Wakacje w dawnej stolicy Polski mogą mogą być naprawdę udane z Q Hotel Plus Kraków!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij