Kraków
ul. Wygrana 6
+48 12 333 40 20

Promocje Q Hotel

O hotelu

Q Hotel Plus Kraków - drugi z naszych krakowskich hoteli - to czterogwiazdkowy obiekt mieszczący się w centrum miasta. Jego największymi atutami jest bliskość Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz Restauracja Qualita wielokrotnie wyróżniana prestiżowymi nagrodami z branży kulinarnej.

HOTEL W SĄSIEDZTWIE CENTRUM KONGRESOWEGO:

Położenie hotelu na mapie Krakowa to jeden z jego największych atutów. Mieści się on tuż obok najnowocześniejszego obiektu konferencyjnego w Polsce – Centrum Kongresowego ICE Kraków (dzieli nas zaledwie 50 m). Blisko stąd jest również do najważniejszych punktów na mapie Krakowa takich jak Dworzec Główny PKP (3 km), Rynek Główny (2 km) czy Wzgórze Wawelskie (1,5 km).

NOWOCZESNE POKOJE:

W swojej ofercie Q Hotel Plus Kraków posiada 154 w pełni klimatyzowane pokoje. Wśród nich. 32 o podwyższonym standardzie, które wyróżnia niesamowity widok na Wawel, Wisłę oraz Kościół na Skałce. Każdy pokój w naszym hotelu jest bogato wyposażony i posiada osobną łazienkę.

PRESTIŻOWA RESTAURACJA:

Wspomniana Restauracja Qualita, która zajmuję parterową kondygnację obiektu, stanowi jedno z najmocniejszych ogniw hotelu. Potwierdzają to prestiżowe wyróżnienia, którymi pochwalić się może zespół Marcina Dudka, takie jak Żółta Czapka Gault&Millau 2018 czy rekomendację Slow Food Polska.

CENTRUM KONFERENCYJNE:

Do dyspozycji klientów biznesowych hotel ma ponad 400 m2 przestrzeni konferencyjnej. Składają się na nią 3 sale konferencyjne, które w razie potrzeby można ze sobą łączyć. Uzupełnieniem jest Foyer, które można zaaranżować jako przestrzeń wystawienniczą. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij