Kraków
ul. Wygrana 6
+48 12 333 40 20

Promocje Q Hotel

Bankiety w Krakowie

Organizacja bankietu i innych formalnych wydarzeń nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto pod tym względem zdać się na profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w zakresie przygotowywania różnego rodzaju eventów prywatnych i biznesowych. Q Hotel Plus Kraków oferuje doskonałą salę bankietową, w której warto wyprawić różnego rodzaju przyjęcia i spotkania. Warto zdać się na naszą profesjonalną obsługę hotelową, która niejednokrotnie już stanęła na wysokości zadania nawet przy najtrudniejszych zadaniach!

Wyjątkowa sala bankietowa

Nasza sala bankietowa sprawdzi się zarówno podczas małych, jak i dużych wydarzeń. Można zmieniać konfiguracje ustawienia oraz dekoracji, aby wybrać idealną wersję ostateczną, która będzie najbardziej odpowiadać organizowanemu przyjęciu. Każde wydarzenie organizowane w naszym hotelu będzie zapięte na ostatni guzik i wyjątkowe. Pomoże w tym nie tylko sama sala i jej wystrój, ale także pyszne dania z hotelowej restauracji oraz nasza obsługa. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, aby ustalić wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły.

Będzie tak, jak sobie zaplanujesz

Sala bankietowa w Q Hotel Plus Kraków jest doskonałym miejscem na organizację wydarzeń prywatnych oraz biznesowych. Można tutaj przygotować świetne spotkanie rodzinne, które będzie wspominane przez krewnych jeszcze przez długi czas. Warto też wybrać naszą salę na wydarzenia firmowe: spotkania lub integracje. Bez względu na to, jakie wydarzenie chcesz z nami zaplanować, zrobimy wszystko, aby Twój event był udany i niezapomniany!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij