Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany
Tło bannera

Program lojalnościowy

Poznaj nasz program

Czym jest Q Hotel Club?

Q Hotel Club to program lojalnościowy przeznaczony dla stałych Gości hoteli oraz restauracji należących do sieci Q Hotel. Dołączając do programu uczestnicy otrzymują wyjątkowe oferty na pobyty w hotelach naszej sieci, specjalne zniżki na usługi restauracyjne, a także możliwość zbierania punktów i ich wymiany na dodatkowe rabaty.

6 hoteli <br> wkrótce kolejne
6 hoteli
wkrótce kolejne
Zniżki na pobyt <br>w całej sieci
Zniżki na pobyt
w całej sieci
Punkte für Übernachtung <br>und Restaurantbesuche
Punkte für Übernachtung
und Restaurantbesuche

Co zyskują członkowie Q Hotel Club?

25% zniżki na pierwszy nocleg
25% zniżki na pierwszy nocleg

Każdy uczestnik Q Hotel Club po dołączeniu do programu otrzymuje 25% zniżki na swój pierwszy pobyt. Wysokość kolejnych rabatów zależy od zdobytego statusu uczestnika. Po zalogowaniu się na swoje konto Klubowicz może sprawdzić przysługujące mu zniżki.

Punkty Q Hotel Club
Punkty Q Hotel Club

Gości należących do Q Hotel Club za dokonane płatności nagradzamy puntami! Za każde wydane 10,00 PLN przyznajemy 1 punkt, który można zamienić na 1 PLN i wykorzystać podczas dokonywania płatności za usługi hotelowe oraz restauracyjne.

Zamiana punktów na rabaty

Jak wykorzystać punkty?

Osoby należące do programu lojalnościowego Q Hotel Club mogą wymienić zebrane punkty na złotówki i wykorzystać je podczas dokonywania płatności za noclegi lub usługi restauracyjne. Wystarczy poinformować obsługę o chęci zamiany zebranych punktów na rabat.

Jak wykorzystać punkty?

Oferty specjalne

Na członków Q Hotel Club czekają również dodatkowe prezenty, które sprawią, że każdy pobyt
w Q Hotel oraz w naszych restauracjach będzie wyjątkowy. Są to między innymi welcome drinki dla każdego Klubowicza, a dla najbardziej lojalnych Klientów prezenty niespodzianki, darmowe transfery na lotnisko lub dworzec, podwyższony standard pokoju czy wyśmienity szampan.

Welcome drinki
Welcome drinki
Prezenty niespodzianki
Prezenty niespodzianki
Transfer na lotnisko lub dworzec
Transfer na lotnisko lub dworzec
Wyśmienity szampan
Wyśmienity szampan

Najczęściej zadawane pytania

Szanowny Gościu, poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące programu Q Hotel Club. Jeśli nie ma wśród nich odpowiedzi na Twoje pytanie - skontaktuj się z nami!

Czy mogę dołączyć do Q Hotel Club bezpośrednio w hotelu?

Tak, możesz to zrobić na dwa sposoby - wypełniając formularz rejestracyjny na stronie programu oraz na tablecie umieszczonym w recepcji hotelu. Po jego wypełnieniu zostanie stworzone dla Ciebie konto uczestnika, a na adres email podany podczas rejestracji zostanie wysłane potwierdzenie dołączenia do programu.

Jak naliczane są punkty w programie?

Za każde 10,00 PLN wydane w sieci Q Hotel otrzymujesz 1 punkt. Zebrane punkty możesz wykorzystać podczas dokonywania płatności za usługi hotelowe i gastronomiczne. Informacje o liczbie zebranych oraz wykorzystanych punktów możesz sprawdzić na swoim profilu online. Więcej na temat zasad naliczania punktów znajdziesz w regulaminie programu lojalnościowego.

Ile kosztuje dołączenie do programu?

Dołączenie i uczestnictwo w Q Hotel Club jest zupełnie bezpłatne i uprawnia do skorzystania z wielu zniżek i specjalnych ofert sieci Q Hotel.

Kiedy moje punkty ulegną przedawnieniu?

W przypadku stwierdzenia nieaktywności na Twoim koncie Q Hotel Club przez okres dwóch lat punkty naliczone do tej pory zostają usunięte.

Czy każdy może być uczestnikiem programu?

Program przeznaczony jest dla pełnoletnich Gości indywidualnych korzystających z usług hoteli lub restauracji należących do sieci Q Hotel, którzy złożą deklarację uczestnictwa w Programie lojalnościowym poprzez wypełnienie formularza w recepcji hotelu bądź rejestrację na stronie club.qhotels.pl/form.

Gdzie i jak mogę wymienić swoje punkty?

Punkty możesz wymieniać jedynie u obsługi hotelu lub restauracji. Jeśli chcesz wykorzystać zebrane punkty do zrealizowania naliczonej płatności, w trakcie jej realizacji poinformuj o tym fakcie kelnera bądź recepcjonistę. Dodatkowe nagrody oraz korzyści wynikające z uczestnictwa w programie możesz odebrać jedynie w recepcji jednego z hoteli sieci Q Hotel.

Czy rabaty wynikające z tytułu uczestnictwa w programie Q Hotel Club dotyczą tylko mnie czy także mojej rodziny?

Konto w systemie jest imienne co oznacza, że rabaty przysługują tej osobie, na którą zostało ona założone. Natomiast jeśli posiadacz konta karty opłaca pobyt całej rodziny, w takim przypadku za pobyt całej rodziny należna jest zniżka oraz przyznawane są punkty.

Czy mogę zrezygnować z uczestnictwa w programie Q Hotel Club? W jaki sposób mogę to zrobić?

Możesz w dowolnej chwili zrezygnować z uczestnictwa w programie lojalnościowym. Wystarczy tylko zgłosić nam chęć rezygnacji z dalszego uczestnictwa w programie.

Masz pytanie, na które odpowiedź nie została podana powyżej?

Skontaktuj się z nami! 

Najczęściej zadawane pytania

Napisz do nas

*pola obowiązkowe

Program obowiązuje w Hotelach

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij