Rezerwuj bezpośrednio z kodem promocyjnym QDIRECT15‎ i zyskaj 15%!

20 Paź 19’
21 Paź 19’
KOD:
Kraków
ul. Radzikowskiego 142
+48 12 333 41 41

Promocje Q Hotel

Q Hotel Kraków Bronowice

Świetny hotel aby poznać Kraków i okolice

Nasz drugi obiekt w Krakowie zlokalizowany jest w północno-zachodniej dzielnicy Bronowice. To miejsce dla osób, które szukają hotelu z szybkim dojazdem zarówno na Stare Miasto, jak i na krakowski Port Lotniczy Kraków-Balice. Ponadto, wybierając Q Hotel, okolice Krakowa stają się łatwo dostępne do poznawania i zwiedzania. Ze względu na bliskość różnych węzłów komunikacyjnych dotarcie w dowolny zakątek Krakowa nie stanowi najmniejszego problemu. To także świetny hotel, aby poznać okolice Krakowa. W Q Hotel Kraków w Bronowicach doskonale odnajdą się zarówno Goście podróżujący biznesowo, jak i osoby indywidualne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nowoczesny hotel dla każdego

Q Hotel Kraków jest świetnym wyborem dla osób podróżujących służbowo. W pokojach można skorzystać z ergonomicznych biurek do pracy, a w business corner dostępne są różnego rodzaju sprzęty biurowe. Ponadto to świetne miejsce na organizację spotkań oraz konferencji - w hotelu mieści się nowoczesna sala konferencyjna. Dzięki wielu udogodnieniom nasz hotel w krakowskich Bronowicach jest najlepszym wyborem w okolicy. Obiekt sprawdzi się też doskonale podczas wyjazdu na wakacje. Wygodne połączenie komunikacyjne pozwoli poznać Stare Miasto, a także okolice Krakowa. Pokoje umożliwiają spokojny relaks i są klimatyzowane, dzięki czemu są komfortowe podczas wyjazdu o każdej porze roku.

Q Hotel Kraków i okolica

Z Q Hotel Kraków w Bronowicach łatwo można dotrzeć na Stare Miasto, gdzie czekają najciekawsze atrakcje i zabytki Krakowa. Warto udać się na Wzgórze Wawelskie, Rynek Główny oraz do miejscowych muzeów i galerii sztuki. Nie bez powodu o Krakowie mówi się jako mieście artystów - tutaj każdy zakątek wydaje się skrywać dom lub pomnik o znaczeniu historycznym. Z Q Hotel Kraków można też z łatwością udać się w okolice Krakowa i poznać nieco dalej położone atrakcje. Warto też wspomnieć o świetnym połączeniu z krakowskim lotniskiem, co stanowi ogromną zaletę dla naszych Gości. 

Najlepszy wybór na pobyt w Krakowie

Wybierając nasz obiekt można mieć pewność, że wybiera się najbardziej komfortowy hotel w Krakowie i okolicy. Oferta noclegów oraz organizacji wydarzeń i bankietów jest skierowana zarówno do Gości indywidualnych, jak i biznesowych. Wszechstronność obiektu pozwoli każdemu poczuć się komfortowo i skorzystać z odpowiednich udogodnień, a także zwiedzić Kraków i jego okolicę. Z Q Hotel Kraków pobyt w dawnej stolicy z pewnością będzie udany!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij