Kraków
ul. Wygrana 6
+48 12 333 40 20

Promocje Q Hotel

O restauracji

Nowoczesna Restauracja Qualita stanowi jeden z największych atutów Q Hotel Plus Kraków. Wszystko dzięki niepowtarzalnej jakości dań przygotowywanych pod okiem naszego wybitnego Szefa Kuchni.

Komponując swoje menu, Marcin Dudek stawia przede wszystkim na tradycyjne polskie dania przygotowywane ze świeżych, regionalnych produktów najwyższej jakości. Nasza karta modyfikowane jest co kwartał, a jej uzupełnienie stanowią okresowe wkładki sezonowe oparte na aktualnych trendach kulinarnych. Dodatkowo z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy menu dla dzieci.

Restauracja posiada nowocześnie i elegancko urządzone wnętrze. Połączenie przeszklonych elementów i jasnych kolorów, sprawia, że pomieszczenie dosłownie żyje. Podświetlona ściana prezentująca pejzaż Krakowa nie pozwala zapomnieć, że jest się gościem Królewskiego miasta.

O wyjątkowości naszej restauracji świadczy także szereg prestiżowych wyróżnień, którymi możemy się pochwalić. Są wśród nich Żółta Czapka Gault&Millau czy rekomendacja Restaurant Week, którego przedstawiciele ocenili nas jako najlepszą restaurację w mieście i restaurację o najlepszej atmosferze.

Chcesz zarezerwować stolik? Skontaktuj się z nami:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij