Q Hotel Plus Wrocław

ul. Zaolziańska 2
53-334 Wrocław

Tel +48 71 749 17 00
Fax +48 71 758 52 10
wroclawplus@qhotels.pl

Pokaż na mapie
Dane kontaktowe
Rezerwacje indywidualne

tel: +48 71 749 18 40
fax: +48 71 758 52 10
rezerwacje.wroclawplus@qhotels.pl


____________________________

GDS:
Amadeus: WV WRO031
Apollo/Galileo: WV A2702
Pegasus: WV 81031
Sabre: WV 218328
Worldspan: WV 81031

 

Dział Sprzedaży i Marketingu
Dyrektor Sprzedaży

Magdalena Jaszowska
+48 535 411 388
mjaszowska@qhotels.pl


Dyrektor Sprzedaży sieci Q Hotel

Paulina Garczarczyk
+48 690 014 200
pgarczarczyk@qhotels.pl


Sprzedaż Korporacyjna

Olgierd Leśniak / Sales Manager
+48 513 013 505
olesniak@qhotels.pl
 

Rezerwacje grupowe

Joanna Olesiak / Sales Manager
+48 690861701
+48 71 749 18 10
jolesiak@qhotels.pl


 
Konferencje i bankiety

Mateusz Cichocki / Specjalista ds. Sprzedaży
+48 534126500
+48 71 749 18 10
mcichocki@qhotels.pl
 

Agnieszka Luty / Specjalistka ds. Sprzedaży
+48 690861706
aluty@qhotels.pl
 

​Specjalistka ds. Marketingu

Natalia Andruchów
+48 601 874 213
nandruchow@qhotels.pl

Restauracja Questa
Kierownik Gastronomii

Anna Polak
+48 690 861 703
apolak@qhotels.pl

Dane firmy

Wrocław Q Hotel Spółka z o.o. Spółka Jawna
ul. Juliusza Lea 202A, 30-133 Kraków
NIP: 5851465374
REGON: 221792412
KRS: 0000872845

Napisz do nas

*pola obowiązkowe

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij