Wrocław
ul. Zaolziańska 2
+48 71 749 17 00

Promocje Q Hotel

Opinie gości

Zawsze będziemy do Państwa wracać

W  dniu 10 czerwca 2016 roku firma ACN organizowała w restauracji w Q Hotel Plus Wrocław imprezę integracyjną Summer Party dla 100 moich pracowników. Poziom imprezy oraz poziom obsługi był jak zawsze na najwyższym poziomie i zawsze będziemy do Państwa wracać na podobne imprezy. Szczególnie pozytywna postawa Pana Roberta Zielińskiego zasługuje na wielkie brawa, które ja wraz z 100 pracownikami wyrażamy bardzo szczerze.

Marek Przybylski Dyrektor d/s działalności biura polskiego ACN

Goście byli bardzo zadowoleni

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za sprawną i niezwykle profesjonalną obsługę naszych grup. Obsłużenie 6 grup tj.  272 osób w tak krótkim czasie zasługuje na najwyższe uznanie. Goście byli bardzo zadowoleni i wyrażali się bardzo pochlebnie o przygotowanym menu, doskonałym serwisie oraz bardzo miłej i profesjonalnej obsłudze. 

Andrzej Jaworski Profi-Tour

Bardzo dziękuję

Bardzo dziękuję za wspaniale przygotowaną kolację, nie ma lepszej restauracji we Wrocławiu, nie ma wyższej jakości nigdzie ani tak pysznego jedzenia w tak wspaniałej oprawie. Atmosfera, wystrój, jakość wysoki poziom i zawsze zadowolenie!

Katarzyna

Bardzo ładnie urządzone pokoje, dużo udogodnień...

Bardzo ładnie urządzone pokoje, dużo udogodnień, niesamowicie miła i uczynna obsługa.  

Robert

Przyjemny nocleg podczas zwiedzenia magicznego Wrocławia

Lokalizacja hotelu bardzo dogodna. Miła obsługa. Pokój urządzony w nowoczesnym stylu - prosto i funkcjonalnie. Bardzo czysto.

Anna

Wielkie zaangażowanie i profesjonalizm

Wielkie zaangażowanie, profesjonalizm oraz wyjątkowe zrozumienie naszych potrzeb ze strony kierownictwa hotelu umozliwiło stworzenie znakomitych warunków pobytu dla naszych gości.

M. Nowak Helios S.A.

Miejsce w pełni zasługujące na rekomendację

Dziękujemy całemu personelowi hotelu za profesjonalizm w przygotowaniu spotkania. Całe spotkanie odbyło się sprawnie dzięki odpowiedniej jakości sprzętowi, wyposażeniu sali oraz organizacji przerw śniadaniowo-kawowych. Całokształt współpracy oceniam bardzo pozytywnie. Q Hotel Plus Wrocław to miejsce w pełni zasługujące na rekomendację.

Krzysztof Bieganowski BPX S.A.

Hotel idealny na podróż biznesowa

Hotel idealny na podróż biznesowa i wszelkie konferencje. Usytuowany blisko miasta, przy słynnym wrocławskim Sky Tower. Niesamowite jedzenie, nie przyrządzane masowo, lecz ze smakiem. Sale konferencyjne urządzone komfortowo, z różnymi nowościami elektronicznymi. Hotel robi wrażenie i z zewnątrz i wewnątrz.

Karolina

Piękne, nowoczesne wnętrze

Piękne, nowoczesne wnętrze, świetna kuchnia, fantastyczna atmosfera i zaangażowany personel.

Klaudia

Na weekend we Wrocławiu

Bardzo przyjemny hotel, śniadania na bogato, czysto, stosunkowo blisko centrum, miejsca parkingowe darmowe w pobliżu hotelu.    

Marcin

Polecam!

Wystrój, miejsce, śniadanie, wygoda, wysoka klasa hotelu. Same pozytywne odczucia:) Do niczego nie mogłem się doczepic.

Mateusz

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij