


Super położenie praktycznie w obrębie Starówki, ale jednocześnie nieco na uboczu - jest zacisznie, ale wszędzie blisko. Hotel godny polecenia.



Ładny, komfortowy hotel z bardzo dobrą lokalizacją w centrum Starego Miasta. Bardzo dobre śniadania. Świetna obsługa.

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!