Gdańsk
ul. Rycerska 11-12
+48 58 772 73 00

Promocje Q Hotel

O hotelu

Na Starówce w Gdańsku mieści się Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Hotel wyróżnia się niesamowitym klimatem, który jestem wynikiem usytuowania go w ceglanych ścianach dawnego spichlerza. Pozwala to gościom dosłownie chłonąć atmosferę typową dla gdańskiej architektury.

LOKALIZACJA W SERCU GDAŃSKA:

Q Hotel Grand Cru Gdańsk zlokalizowany jest w samym sercu Gdańska, nad brzegiem Motławy. W pobliżu obiektu znaleźć można najsłynniejsze zabytki stolicy Trójmiasta. Hotel właściwie sąsiaduję z Muzeum II Wojny Światowej. Blisko stąd także do Żurawia, Bazyliki Mariackiej czy na słynną Ulicę Długą.

LUKSUSOWE POKOJE:

Nasz hotel gdański jest jedyny w swoim rodzaju. Na tle hoteli w Trójmieście wyróżnia go przede wszystkim wyrafinowana aranżacja, która łączy w sobie nowoczesność i ceglane wykończenia charakterystyczne dla gdańskiej architektury. Bogate wyposażenie każdego pokoju stanowią dodatkowy atut! 

WYKWINTNA RESTAURACJA:

Najniższe kondygnacje obiektu, zajmuję wykwintna restauracja oraz centrum konferencyjne. Restauracje Grand Cru, której wyróżnikiem jest bogata ofert win, cechuje nienaganna obsługa, wyśmienita kuchnia oraz bogate śniadania. Zlokalizowane tuż obok centrum konferencyjne to wyjątkowe miejsce na organizacje wydarzeń. Całość doskonale sprawdza się podczas organizacji wesel, które są naszą specjalnością. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij