Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run
03 wrz 2017

Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run

Rywalizacja sportowa połączona z pomocą na rzecz potrzebujących – tak w skrócie można określić ideę Kraków Business Run, który już po raz 6. odbył się w Krakowie. W tym roku na trasie biegnącej w okolicach Wawelu i Bulwarów Wiślanych można było spotkać przedstawicieli sieci Q Hotel. 

Pięcioosobowa drużyna, na co dzień pracowników Q Hotel Kraków, w składzie Piotr Gil, Agnieszka Niźnik, Agnieszka Rapacz, Agnieszka Bodziony oraz Marcin Pogan to jedna z ponad 1100. ekip, które pojawiły się na linii startu podczas 6. edycji. Podsumowując, łącznie na starcie w tym roku zameldowało się 5300 biegaczy z 693 firm. Nasz team wyznaczony odcinek 3,9 km pokonał w łącznym czasie 01:40:52.

Należy pamiętać, że w Kraków Business Run liczy się jednak nie tylko dystans, tempo i czas pokonania trasy. Głównym celem, który przyświeca zawodnikom stającym na linii startu jest pomoc potrzebującym. W tym roku zebrana kwota 415 374 PLN zostanie przekazana na sfinansowanie protez oraz rehabilitacji dla 18 osób, które dzięki temu znowu „staną na nogi”.

Jesteśmy dumni z naszych przedstawicieli i gorąco gratulujemy im udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ich przygotowań oraz samej trasy biegu. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij