Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run
03 Sep 2017

Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run

Rywalizacja sportowa połączona z pomocą na rzecz potrzebujących – tak w skrócie można określić ideę Kraków Business Run, który już po raz 6. odbył się w Krakowie. W tym roku na trasie biegnącej w okolicach Wawelu i Bulwarów Wiślanych można było spotkać przedstawicieli sieci Q Hotel. 

Pięcioosobowa drużyna, na co dzień pracowników Q Hotel Kraków, w składzie Piotr Gil, Agnieszka Niźnik, Agnieszka Rapacz, Agnieszka Bodziony oraz Marcin Pogan to jedna z ponad 1100. ekip, które pojawiły się na linii startu podczas 6. edycji. Podsumowując, łącznie na starcie w tym roku zameldowało się 5300 biegaczy z 693 firm. Nasz team wyznaczony odcinek 3,9 km pokonał w łącznym czasie 01:40:52.

Należy pamiętać, że w Kraków Business Run liczy się jednak nie tylko dystans, tempo i czas pokonania trasy. Głównym celem, który przyświeca zawodnikom stającym na linii startu jest pomoc potrzebującym. W tym roku zebrana kwota 415 374 PLN zostanie przekazana na sfinansowanie protez oraz rehabilitacji dla 18 osób, które dzięki temu znowu „staną na nogi”.

Jesteśmy dumni z naszych przedstawicieli i gorąco gratulujemy im udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ich przygotowań oraz samej trasy biegu. 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close