O nas

Q Hotel to młoda, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Obecnie do naszej hotelowej rodziny należy pięć obiektów zlokalizowanych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz Gdańsku.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA:

W naszej ofercie znajdą Państwo cztery czterogwiazdkowe obiekty. Są wśród nich Q Hotel Plus Kraków położony w samym centrum Krakowa, Q Hotel Plus Wrocław znajdujący się blisko wrocławskiego Rynku, Q Hotel Grand Cru Gdańsk usytuowany nad Motławą w centrum miasta, w pobliżu Motławy oraz najnowszy hotel w naszej rodzinie, otwarty w 2017 roku Q Hotel Plus Katowice, który znajduję się tuż obok katowickiego Dworca Kolejowego i posiada świetną salę bankietową. Naszych Gości zapraszamy również do trzygwiazdkowego Q Hotel Kraków, który mieści się w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

KOMFORTOWY POBYT:

Wszystkie nasze hotele działają zgodnie z zasadą, która przyświeca całej sieci Q Hotel, w myśli której chcemy by nasi Goście czuli się u nas jak w domu. Pomóc w tym mają: nowoczesny wygląd obiektów, kompleksowe wyposażenie pokoi, wykwalikowany personel oraz bogate zaplecze gastronomiczne tworzone we współpracy z utytułowanymi Szefami Kuchni. Ogromnym atutem naszych hoteli jest także ich lokalizacja, która sprawia, że okazują się świetnym wyborem zarówno dla gości biznesowych jak i klientów indywidulanych odwiedzających Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Katowice.

WYKWINTNA KUCHNIA:

Wszystkie nasze obiekty oprócz wygodnych noclegów posiadają jeszcze jeden mocny atut w postaci wspomnianego zaplecza gastronomicznego zaaranżowanego na hotelowe restauracje. Każda z nich proponuje wyjątkowe potrawy przygotowywane w oparciu o doświadczenie utytułowanych Szefów Kuchni. W naszych restauracjach Goście znajdą rozbudowaną kartę główną, którą uzupełniają okresowe wkładki tworzone na podstawie aktualnych trendów kulinarnych. Wysoki poziom obsługi i jakość serwowanych dań potwierdzają liczne wyróżnienia i prestiżowe certyfikaty otrzymane przez nasze restauracje.

DALSZY ROZWÓJ:

Aktualnie jesteśmy zainteresowani dalszym rozwojem sieci na terenie całej Polski. W związku z tym aktywnie poszukujemy nowych możliwości w zakresie inwestycji. Według najnowszych planów już wkrótce rozpocznie się budowa kolejnych obiektów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij