Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run
03 Sept. 2017

Q Hotel Na Trasie Kraków Business Run

Rywalizacja sportowa połączona z pomocą na rzecz potrzebujących – tak w skrócie można określić ideę Kraków Business Run, który już po raz 6. odbył się w Krakowie. W tym roku na trasie biegnącej w okolicach Wawelu i Bulwarów Wiślanych można było spotkać przedstawicieli sieci Q Hotel. 

Pięcioosobowa drużyna, na co dzień pracowników Q Hotel Kraków, w składzie Piotr Gil, Agnieszka Niźnik, Agnieszka Rapacz, Agnieszka Bodziony oraz Marcin Pogan to jedna z ponad 1100. ekip, które pojawiły się na linii startu podczas 6. edycji. Podsumowując, łącznie na starcie w tym roku zameldowało się 5300 biegaczy z 693 firm. Nasz team wyznaczony odcinek 3,9 km pokonał w łącznym czasie 01:40:52.

Należy pamiętać, że w Kraków Business Run liczy się jednak nie tylko dystans, tempo i czas pokonania trasy. Głównym celem, który przyświeca zawodnikom stającym na linii startu jest pomoc potrzebującym. W tym roku zebrana kwota 415 374 PLN zostanie przekazana na sfinansowanie protez oraz rehabilitacji dla 18 osób, które dzięki temu znowu „staną na nogi”.

Jesteśmy dumni z naszych przedstawicieli i gorąco gratulujemy im udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ich przygotowań oraz samej trasy biegu. 

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen