Wrocław
ul. Zaolziańska 2
+48 71 749 17 00

Promocje Q Hotel

O restauracji

Zaplecze gastronomiczne Q Hotel Plus Wrocław to powierzchnia ponad 250 m², która została zaaranżowana na modną, wrocławską Restaurację Questa oraz Lobby Bar.

Specjalizujemy się przede wszystkim w daniach kuchni europejskiej. Zapraszamy także na wyjątkowe dania oparte na tradycyjnych lokalnych recepturach. Okresowo wprowadzamy również menu sezonowe bazujące na aktualnych trendach kulinarnych. Dodatkowo każdego poranka zapraszamy na śniadania, które podawane są w postaci bogatego bufetu. Dla gości, którzy odwiedzają nas razem z dziećmi proponujemy kartę skomponowaną z myślą o najmłodszych.  

Wnętrza restauracji to przede wszystkim prostota, żywa kolorystyka oraz nowoczesny design, które doskonale komponują się z wystrojem hotelu, tworząc spójną całość. Przestrzeń uzupełnia lobby bar, który kolorowo zaaranżowany, jest miejscem na relaks przy drinku, piwie lub koktajlu z naszej karty.  

Restauracja Questa została doceniona przez twórców najnowszego wydania przewodnika Gault&Millau, w którym znalazła się wśród najlepszych obiektów wrocławskiej gastronomii. 

Chcesz zarezerwować stolik? Skontaktuj się z nami:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij