Wrocław
ul. Zaolziańska 2
+48 71 749 17 00

Promocje Q Hotel

Wigilia firmowa

Q Hotel Plus Wrocław to znacznie więcej niż miejsca noclegowe - to także doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju wydarzeń okazjonalnych. Klientów biznesowych z pewnością ucieszy możliwość zorganizowania w naszym hotelu Wigilii firmowej, która dzięki naszej profesjonalnej obsłudze, doskonałej kuchni i pięknym wnętrzom z pewnością będzie udana. Zachęcamy do kontaktu - postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania i pomóc w planowaniu eventu. Dzięki doświadczeniu naszej załogi z pewnością uda się przygotować coś wyjątkowego.

Uroczyście i elegancko

Wigilia firmowa we Wrocławiu nie jest łatwa do zorganizowania. Należy wybrać odpowiednią salę, a także catering i obsługę wydarzenia. Niewiele jest miejsc, które oferują to wszystko na odpowiednio wysokim poziomie. W Q Hotel Plus Wrocław otrzymają Państwo to wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu przygotowania będą proste i bezproblemowe. Na miejscu dostępne są sale na kilkadziesiąt osób, a także doskonała hotelowa kuchnia oferująca dania kuchni europejskiej. Dla Gości dostępny jest także wyjątkowy hotelowy Lounge Bar.

Wydarzenia firmowe na najwyższym poziomie

Wigilia firmowa powinna być wydarzeniem wyjątkowym, które pozwoli współpracownikom poznać się lepiej i zintegrować w wolnym czasie. Konwersacje przy stole warto skierować na lżejsze i przyjemniejsze tematy niż aktualne wydarzenia w biurze - przyjemna atmosfera z pewnością będzie sprzyjać luźniejszym rozmowom. Zapraszamy serdecznie do Q Hotel Plus Wrocław, gdzie każde wydarzenie firmowe będzie skrojone na miarę i niezapomniane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij