Wrocław
ul. Zaolziańska 2
+48 71 749 17 00

Promocje Q Hotel

Sala bankietowa

Elegancka sala bankietowa we Wrocławiu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą organizacji wydarzeń okolicznościowych w Q Hotel Plus Wrocław! Bez względu na to, czy planujesz wesele, przyjęcie z okazji I Komunii Świętej, czy też inne spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, nasza sala bankietowa sprawdzi się w tym celu doskonale. Przestronne wnętrza, doskonała kuchnia oraz profesjonalna obsługa - to wszystko dostępne jest właśnie w Q Hotel Plus Wrocław.

Wszystko w jednym miejscu

Podczas planowania ważnego wydarzenia najważniejszy jest wybór adekwatnego obiektu. Hotelowa sala bankietowa we Wrocławiu musi charakteryzować się najwyższym stopniem profesjonalizmu. Sala bankietowa Q Hotelu Plus Wrocław pomieści od kilkudziesięciu do kilkuset osób, umożliwia adekwatny do okazji wystrój wnętrza i oferuje najwyższej klasy catering z restauracji Questa. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dokładne przygotowanie ważnych uroczystości, staramy się w tym pomóc, dzieląc się naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. 

Dla klientów indywidualnych i biznesowych

Q Hotel Plus Wrocław to świetne miejsce na organizację różnego rodzaju wydarzeń - zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Nasza sala bankietowa we Wrocławiu jest przystosowana do wielu różnych potrzeb, co znacznie ułatwia planowanie i przygotowanie przyjęcia czy spotkania. Warto przekonać się samemu, jak łatwo można zaplanować event w naszym hotelu! Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podejmiemy się organizacji zarówno większych, jak i mniejszych wydarzeń.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij