Gdańsk
ul. Rycerska 11-12
+48 58 772 73 00

Promocje Q Hotel

O restauracji

W uroczej piwniczce naszego hotelu znajduje się Restauracja Grand Cru, w której wykwintne potrawy oraz wybór unikatowych win są klasą samą w sobie.

Szef Kuchni, tworząc menu oraz Sommelier, komponując kartę win, zadbali o to, aby każda wizyta była dla naszych gości niezapomnianym przeżyciem. W restauracji poza stałą kartą menu obowiązują także oferty specjalne tworzone na podstawie aktualnych trendów kulinarnych. Dodatkowo codziennie rano zapraszamy na śniadania w formie bogatego bufetu. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy natomiast specjalne menu, które zawiera przysmaki uwielbiane przez dzieci.

Wystrój wnętrza naszej restauracji podkreśla jej wyjątkowy charakter. Klimatyczny półmrok
i ceglane ściany, czynią to miejsce idealnym zarówno na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, czy obiad rodzinny. Organizujemy także przyjęcia okolicznościowe, a naszą specjalnością są wesela.  

Restauracja Grand Cru przystąpiła także do projektu Karta Mieszkańca. Co to oznacza? Każda osoba posiadająca taką kartę, czyli rozliczająca PIT w Gdańsku lub zameldowana w Gdańsku otrzymuje rabat w naszej Restauracji w wysokości 15% na całą kartę dań, alkohole i oferty specjalne!


Chcesz zarezerwować stolik w naszej Restauracji? Skontaktuj się z nami:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij