Pakiet rodzinny ze śniadaniem

  • Długość pobytu dowolna dł. pobytu
  • Wyżywienie BB - Śniadanie w cenie
Planujesz rodzinny wypad do Gdańska? Sprawdź nasz specjalny pakiet, zarezerwuj nocleg i poznaj atrakcje tego nadmorskiego miasta!

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii gwarantujące multum możliwości dla wszystkich tych, którzy szukają idealnego miejsca na wypoczynek. Miasto, a także okolica to liczne opcje sprawiające, że nikt nie będzie się nudzić. Q Hotel Grand Cru Gdańsk mieści się niedaleko Starówki, dlatego jest idealnym miejscem do zwiedzania najsłynniejszych zabytków stolicy Trójmiasta.

Atrakcje, których nie możesz ominąć będąc w Gdańsku:

Amber Sky – koło widokowe z którego możemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta z wysokości 50 m. Obiekt ten znajduje się tylko 7 minut piechotą od naszego hotelu!
http://ambersky.pl/

Gdański Ogród Zoologiczny – ogród zoologiczny zlokalizowany w Oliwie, dzielnicy Gdańska. Zajmuje powierzchnię ponad 123 hektarów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co czyni z niego największą pod względem powierzchni placówkę tego typu w Polsce.
https://www.zoo.gda.pl/

Wieża Widokowa Pachołek - to najwyższy miejski punkt obserwacyjny, przy dobrej pogodzie można z niej podziwiać rozłożone u stóp miasto, zielony bezkres Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Zatokę Gdańską podkreśloną linią Półwyspu Helskiego.

Park Oliwski - zabytkowy park w gdańskiej dzielnicy Oliwa, nad Potokiem Oliwskim.
https://parkoliwski.gdansk.pl/

Muzeum II Wojny Światowej – jest to największe historyczne muzeum w Polsce, jego wystawa stała zlokalizowana jest na najniższym poziomie budynku, 14 metrów pod ziemią.
https://muzeum1939.pl/

Muzeum Bursztynu – jedno z najmłodszych gdańskich muzeów, które prezentuje historię powstania bursztynu, jego właściwości, pozyskiwania oraz obróbki na przestrzeni dziejów - od czasów najdawniejszych do współczesności.
https://muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/muzeum-bursztynu/

Statek muzeum „Sołdek” - wartość Sołdka jest symboliczna, ale zarazem stanowi on ważny zabytek techniki. To prototypowy rudowęglowiec typu B-30, którego projekt powstał we francuskiej stoczni w Hawrze. Został w całości zbudowany w Stoczni Gdańskiej i stał się pierwszym polskim statkiem pełnomorskim po wojnie.
https://www.nmm.pl/soldek

Europejskie Centrum Solidarności - instytucja stanowi muzeum upamiętniające rewolucję Solidarności i upadek komunizmu w Europie, ale też ośrodek edukacyjny, centrum badawczo-naukowe, archiwum, bibliotekę i mediatekę. Jest to także przestrzeń publiczna, miejsce spotkań obywateli, którzy czują się odpowiedzialni za rozwój demokracji.
https://www.ecs.gda.pl/

Decydując się na nasz pakiet zyskujesz:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • pobyt w centrum miasta
  • serwowane śniadanie 
  • nieograniczony dostęp do Wi-Fi
Ważne informacje
Przyjazd od 14:00
Wyjazd do 12:00
Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 1 dnia przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 1 pokojo-noc. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 1 pokojo-noc za pośrednictwem systemu płatności online.

Polityka względem dzieci

Pierwsze dziecko w wieku do lat 6 nocuje bezpłatnie, jeżeli śpi na łóżku rodziców. Dzieci w wieku 7-12 liczone zgodnie z warunkami oferty. Dzieci powyżej 13 roku życia płacą pełną stawkę. 

Polityka względem zwierząt

Możliwość wprowadzenia zwierząt za dodatkową opłatą 50,00 PLN / doba.

Parking - informacje

Przy obiekcie znajduje się parking, z którego można skorzystać bezpłatnie w ramach dostępnych miejsc. Przed obiektem dostępny jest także parking miejski, na którym mogą wystąpić dodatkowe opłaty.

Święta w Gdańsku

Święta w Gdańsku

Q Hotel Grand Cru Gdańsk
od 313 /noc
Pakiet podwyższonego bezpieczeństwa

Pakiet podwyższonego bezpieczeństwa

Q Hotel Grand Cru Gdańsk
od 353 /noc
Cena dnia ze śniadaniem

Cena dnia ze śniadaniem

Q Hotel Grand Cru Gdańsk
od 294 /noc
Hot deal ze śniadaniem

Hot deal ze śniadaniem

Q Hotel Grand Cru Gdańsk
od 258 /noc
Cena dnia

Cena dnia

Q Hotel Grand Cru Gdańsk
od 239 /noc
Hot deal

Hot deal

Q Hotel Grand Cru Gdańsk
od 203 /noc

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij