Gdańsk
ul. Rycerska 11-12
+48 58 772 73 00

Promocje Q Hotel

Wigilia firmowa

Q Hotel Grand Cru Gdańsk posiada specjalną ofertę dla klientów biznesowych, zarówno jeśli chodzi o noclegi, jak i organizację wydarzeń. We wnętrzu mieszczą się dwie przestronne sale konferencyjne, a także doskonała restauracja oferująca pyszne dania kuchni lokalnej i nie tylko. Pozwala to na organizację różnego rodzaju eventów, zaczynając od konferencji i szkoleń, a kończąc na wydarzeniach okolicznościowych.

Wigilia firmowa Gdańsk

Jedną z doskonałych okazji do spotkania firmowego ze współpracownikami jest Wigilia firmowa. To uroczyste wydarzenie, podczas którego można wspólnie spędzić czas, porozmawiać i poznać się lepiej nawzajem. Warto zadbać o odpowiednią oprawę takiego spotkania, dlatego świetnym wyborem jest organizacja Wigilii firmowej w Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Eleganckie wnętrza, które wystrojem wpasowują się w klimat gdańskiej starówki, będą świetną przestrzenią dla firmowej uroczystości. 

Oferta dla firm

Zachęcamy do kontaktu w kwestii organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń okazjonalnych i firmowych. Zapewniamy profesjonalną pomoc w przygotowaniu idealnego spotkania biznesowego, Wigilii firmowej, czy też konferencji. Polecamy skorzystać z wyjątkowej restauracji hotelowej Grand Cru, która oferuje najwyższej klasy dania oraz wyjątkowe wina dobierane przez naszego Sommeliera. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu planowane wydarzenie będzie z pewnością sukcesem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij