Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Andikitira zaprasza - i płaci!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Andikitira zaprasza - i płaci!
14 sie 2019

Andikitira zaprasza - i płaci!

Podróżowanie to nasza działka, dlatego uważnie obserwujemy co się dzieje w tej branży. I comiesięczna wypłata plus darmowe mieszkanie na greckiej wyspie nie mogły nie zwrócić naszej uwagi.

Wyspa, na której można zamieszkać w ramach programu "500 euro dla nowych mieszkańców wyspy" to Andikitira. Położona między Kretą a Kithirą ma jedynie 24 km2. Szmaragdowa woda, dzikie plaże i przyjemny klimat plus zaledwie 30 mieszkańców sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do zamieszkania dla tych, którzy szukają ustronnych miejsc.

źródło: https://www.lonelyplanet.com/

To właśnie mała populacja zmartwiła lokalne władze, które we współpracy z Greckim Kościołem Prawosławnym (który sponsoruje program) ogłosiły wyjątkową ofertę - będą co miesiąc płacić nowym mieszkańcom 500 euro, czyli ok. 2150 zł i zapewnią mieszkanie. Lokalnym urzędnikom zależy przede wszystkim na tym, aby ofertę rozpatrywały wielodzietne rodziny.

źródło: http://www.greece-is.com

Program ma być finansowany przez 3 lata. Poza wielodzietnymi rodzinami potrzebni są też ludzie, którzy pomogą rozwinąć turystykę poprzez budowę hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, ale też piekarze, rolnicy, rybacy i budowlańcy. Władze zapewniają, że można wcześniej spróbować mieszkania "na próbę".

Zainteresowani? Dzwońcie do Community of Antikythera Antikythera, 80100,  tel.: +30 2736033004 Fax: +30 2736033471

A jeśli traficie do programu i będziecie odwiedzać Polskę, koniecznie wybierzcie Q Hotel i opowiedzcie nam Waszą historię!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij