Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Andikitira zaprasza - i płaci!

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Andikitira zaprasza - i płaci!
14 Aug 2019

Andikitira zaprasza - i płaci!

Podróżowanie to nasza działka, dlatego uważnie obserwujemy co się dzieje w tej branży. I comiesięczna wypłata plus darmowe mieszkanie na greckiej wyspie nie mogły nie zwrócić naszej uwagi.

Wyspa, na której można zamieszkać w ramach programu "500 euro dla nowych mieszkańców wyspy" to Andikitira. Położona między Kretą a Kithirą ma jedynie 24 km2. Szmaragdowa woda, dzikie plaże i przyjemny klimat plus zaledwie 30 mieszkańców sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do zamieszkania dla tych, którzy szukają ustronnych miejsc.

źródło: https://www.lonelyplanet.com/

To właśnie mała populacja zmartwiła lokalne władze, które we współpracy z Greckim Kościołem Prawosławnym (który sponsoruje program) ogłosiły wyjątkową ofertę - będą co miesiąc płacić nowym mieszkańcom 500 euro, czyli ok. 2150 zł i zapewnią mieszkanie. Lokalnym urzędnikom zależy przede wszystkim na tym, aby ofertę rozpatrywały wielodzietne rodziny.

źródło: http://www.greece-is.com

Program ma być finansowany przez 3 lata. Poza wielodzietnymi rodzinami potrzebni są też ludzie, którzy pomogą rozwinąć turystykę poprzez budowę hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, ale też piekarze, rolnicy, rybacy i budowlańcy. Władze zapewniają, że można wcześniej spróbować mieszkania "na próbę".

Zainteresowani? Dzwońcie do Community of Antikythera Antikythera, 80100,  tel.: +30 2736033004 Fax: +30 2736033471

A jeśli traficie do programu i będziecie odwiedzać Polskę, koniecznie wybierzcie Q Hotel i opowiedzcie nam Waszą historię!

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close