Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

5 nieoczywistych rzeczy, które przydadzą Ci się w podróży służbowej

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. 5 nieoczywistych rzeczy, które przydadzą Ci się w podróży służbowej
14 cze 2017

5 nieoczywistych rzeczy, które przydadzą Ci się w podróży służbowej

Koszula wyprasowana? Laptop czeka w walizce? Podróż służbowa to zupełnie inna historia niż weekend nad morzem, a co za tym idzie - inny zestaw w podręcznej walizce. Co warto ze sobą zabrać dodatkowo?

 

Biznesowa codzienność na wyjeździe może stać się dużo prostsza i przyjemniejsza niż się wydaje. Wystarczy, że zabierzemy ze sobą kilka rzeczy, które mogą nas uratować z niejednej służbowej opresji lub pomogą urozmaicić służbową delegację.

1 # Power bank

Ten gadżet staje się powoli niezbędnikiem w każdej dłuższej wyprawie, podczas której może zabraknąć dostępu do prądu. Rozładowany telefon może przyczynić się do wielu problemów podczas służbowej podróży, zwłaszcza gdy potrzebujemy nawigacji w obcym mieście czy też chcemy pilnie skontaktować się z naszymi kolegami. W hotelu będącym niekiedy tylko przystankiem, będzie można bez problemu naładować power bank i udać się na planowane spotkania.

2 # Aplikacje mobilne zamiast mapy

Nie chodzi tu bynajmniej o Google Maps, w którą prawdopodobnie wyposażony będzie każdy smartfon. Mowa o aplikacjach, które znacznie ułatwiają przemieszczanie się po jakimkolwiek większym mieście w Polsce. Mogą skorzystać z niej wszyscy ci, którzy podczas wyjazdu służbowego nie są zmotoryzowani i nie skorzystają z zamawiania taksówki przez obsługę hotelu, a jednocześnie chcą jak najszybciej dotrzeć z punktu A do punktu B.

Wśród aplikacji umożliwiających zamówienie taksówki bez wykonania jakiegokolwiek telefonu, możemy wybierać do woli, dopasowując oferowane przez nie opcje idealnie do naszych potrzeb. W większości z nich będziemy mogli zapłacić od razu za planowany przejazd, w niektórych wybrać kierowcę mówiącego w obcym języku, co może się przydać w przypadku zamawiania taksówki dla jednego z zagranicznych kolegów wracających ze wspólnej konferencji.

3 # Organizer również na papierze

Wszyscy ufamy elektronicznym urządzeniom, które przydają się w każdej służbowej podróży i pomagają zarządzać czasem w ciągu dnia. Nie zapomnijmy jednak o zabraniu wszystkich niezbędnych dokumentów i tradycyjnego organizera. Ten na pewno nigdy się nie rozładuje, a my będziemy mogli z niego skorzystać w każdym momencie naszego wyjazdu, nawet gdy zapomnimy zabrać z hotelu naszego pendrive'a.

4 # Outfit... do biegania, na siłownię, basen

W walizce pracownika wyjeżdżającego w podróż służbową, na pewno nie brakuje eleganckiej koszuli czy marynarki. Delegacja to jednak doskonała okazja nie tylko do spotkań w sali konferencyjnej, ale również do odświeżenia nieco umysłu i odpoczynku od siedzącego trybu pracy.

Zabierzmy ze sobą wygodne obuwie i ubrania sportowe czy kostium kąpielowy. W podróży służbowej nie trzeba zaniedbywać treningów - można pójść pobiegać lub wybrać się na siłownię czy basen. Po godzinach pracy warto się zrelaksować i zadbać o zdrowie.

5 # Dobra książka

Jeśli już mowa o relaksie, oprócz wysiłku fizycznego warto pamiętać o czymś dla ducha. Dobra lektura przyda się nie tylko w czasie podróży, ale i w pokoju hotelowym po męczącym dla umysłu dniu pracy w terenie.  

- - - - - - - - - -

Hotele biznesowe są doskonale dopasowane do potrzeb osób przyjeżdżających w delegację pod względem niezbędnych przedmiotów jak żelazko czy suszarka do włosów. Oprócz standardowych rzeczy, proponujemy zabrać ze sobą dodatkowo:

  • power bank,
  • aplikacje mobilne,
  • organizer,
  • stroje do biegania lub na basen,
  • dobrą książkę.

Udanego kolejnego wyjazdu służbowego! 

- - - - - - - - - -

Może odwiedzisz nas? :-) 

 
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij