Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

5 nieoczywistych rzeczy, które przydadzą Ci się w podróży służbowej

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. 5 nieoczywistych rzeczy, które przydadzą Ci się w podróży służbowej
14 Jun 2017

5 nieoczywistych rzeczy, które przydadzą Ci się w podróży służbowej

Koszula wyprasowana? Laptop czeka w walizce? Podróż służbowa to zupełnie inna historia niż weekend nad morzem, a co za tym idzie - inny zestaw w podręcznej walizce. Co warto ze sobą zabrać dodatkowo?

Biznesowa codzienność na wyjeździe może stać się dużo prostsza i przyjemniejsza niż się wydaje. Wystarczy, że zabierzemy ze sobą kilka rzeczy, które mogą nas uratować z niejednej służbowej opresji lub pomogą urozmaicić służbową delegację.

1 # Power bank

Ten gadżet staje się powoli niezbędnikiem w każdej dłuższej wyprawie, podczas której może zabraknąć dostępu do prądu. Rozładowany telefon może przyczynić się do wielu problemów podczas służbowej podróży, zwłaszcza gdy potrzebujemy nawigacji w obcym mieście czy też chcemy pilnie skontaktować się z naszymi kolegami. W hotelu będącym niekiedy tylko przystankiem, będzie można bez problemu naładować power bank i udać się na planowane spotkania.

2 # Aplikacje mobilne zamiast mapy

Nie chodzi tu bynajmniej o Google Maps, w którą prawdopodobnie wyposażony będzie każdy smartfon. Mowa o aplikacjach, które znacznie ułatwiają przemieszczanie się po jakimkolwiek większym mieście w Polsce. Mogą skorzystać z niej wszyscy ci, którzy podczas wyjazdu służbowego nie są zmotoryzowani i nie skorzystają z zamawiania taksówki przez obsługę hotelu, a jednocześnie chcą jak najszybciej dotrzeć z punktu A do punktu B.

Wśród aplikacji umożliwiających zamówienie taksówki bez wykonania jakiegokolwiek telefonu, możemy wybierać do woli, dopasowując oferowane przez nie opcje idealnie do naszych potrzeb. W większości z nich będziemy mogli zapłacić od razu za planowany przejazd, w niektórych wybrać kierowcę mówiącego w obcym języku, co może się przydać w przypadku zamawiania taksówki dla jednego z zagranicznych kolegów wracających ze wspólnej konferencji.

3 # Organizer również na papierze

Wszyscy ufamy elektronicznym urządzeniom, które przydają się w każdej służbowej podróży i pomagają zarządzać czasem w ciągu dnia. Nie zapomnijmy jednak o zabraniu wszystkich niezbędnych dokumentów i tradycyjnego organizera. Ten na pewno nigdy się nie rozładuje, a my będziemy mogli z niego skorzystać w każdym momencie naszego wyjazdu, nawet gdy zapomnimy zabrać z hotelu naszego pendrive'a.

4 # Outfit... do biegania, na siłownię, basen

W walizce pracownika wyjeżdżającego w podróż służbową, na pewno nie brakuje eleganckiej koszuli czy marynarki. Delegacja to jednak doskonała okazja nie tylko do spotkań w sali konferencyjnej, ale również do odświeżenia nieco umysłu i odpoczynku od siedzącego trybu pracy.

Zabierzmy ze sobą wygodne obuwie i ubrania sportowe czy kostium kąpielowy. W podróży służbowej nie trzeba zaniedbywać treningów - można pójść pobiegać lub wybrać się na siłownię czy basen. Po godzinach pracy warto się zrelaksować i zadbać o zdrowie.

5 # Dobra książka

Jeśli już mowa o relaksie, oprócz wysiłku fizycznego warto pamiętać o czymś dla ducha. Dobra lektura przyda się nie tylko w czasie podróży, ale i w pokoju hotelowym po męczącym dla umysłu dniu pracy w terenie.  

- - - - - - - - - -

Hotele biznesowe są doskonale dopasowane do potrzeb osób przyjeżdżających w delegację pod względem niezbędnych przedmiotów jak żelazko czy suszarka do włosów. Oprócz standardowych rzeczy, proponujemy zabrać ze sobą dodatkowo:

  • power bank,
  • aplikacje mobilne,
  • organizer,
  • stroje do biegania lub na basen,
  • dobrą książkę.

Udanego kolejnego wyjazdu służbowego! 

- - - - - - - - - -

Może odwiedzisz nas? :-) 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close