Udogodnienia dla organizatorów

Z myślą o was

Udogodnienia dla organziatorów

Projektując przestrzeń konferencyjno-eventową naszego hotelu zastanawialiśmy się jak ułatwić życie organizatorom wszelkich wydarzeń okolicznościowych. W ten sposób powstał pomysł na windę towarową wewnątrz hotelu, umożliwiającą transport artykułów wielkogabarytowych. Samochody, wszelkiego rodzaju sprzęty AGD lub inne nietypowe ładunki, będą bez problemu przetransportowane z parkingu podziemnego lub zewnętrznego wprost na salę konferencyjną.

Udogodnienia dla organziatorów
Udogodnienia dla organziatorów

Kompletne wyposażenie 

Dodatkowo na suficie sali balowej umieszczone zostały specjalne zawiesia, umożliwiające dogodny montaż konstrukcji oświetleniowych i nagłośnieniowych. Doprowadzone do tych miejsc zasilanie i okablowanie pozwala na łatwe sterowanie całym systemem realizacyjnym. W sali balowej umieszone zostało również przyłącze wody i kanalizacji jako ukłon w stronę wszystkich organizatorów targów kosmetycznych i fryzjerskich oraz pokazów sprzętu AGD

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij