Poznaj nasze bogate zaplecze

Centrum konferencyjne

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to obiekt hotelarsko-eventowy oferujący szereg udogodnień konferencyjnych oraz spełniający wszelkie wymagania rynku MICE. Wykorzystując wszelkie możliwości podziału, zyskujemy łącznie aż 19 niezależnych sal konferencyjnych! Każda z nich umożliwia personalizację przestrzeni zgodnie z wizją organizatora.

Centrum konferencyjne
Centrum konferencyjne

Niezwykła przestrzeń

Nasza cała powierzchnia eventowa to aż 3700 m²! Sale konferencyjne w Bielanach Wrocławskich są w pełni wyposażone, a zaplecze gastronomiczne gwarantuje powodzenie każdego wydarzenia. Dodatkowym atutem jest szereg organizacyjnych udogodnień.

 

Nasze sale:
Sprawdź, co oferujemy

Nasze sale:

  • Sala balowa o powierzchni 587 m² i wysokości 4 m, z dostępem do światła dziennego, przystosowana do pokazów z wykorzystaniem urządzeń RTV i AGD oraz posiadająca windę towarową. Salę można podzielić na 3 lub 4 mniejsze oraz dodatkowo otworzyć ją na foyer, co łącznie stworzy 1223 m² powierzchni eventowej.
  • 4 sale konferencyjne zlokalizowane na 1 piętrze, w sąsiedztwie sali balowej (2 o powierzchni 96 m² każda z możliwością podziału na 2 mniejsze, a także 2 sale boardroom - 90 m² i 31 m²).
  • Restauracja Tarasova o powierzchni 432 m² z panoramicznym tarasem widokowym na Wrocław (280 m²), idealna na organizację ekskluzywnych wesel.
Q Brain Food
Nowość!
Jedzenie, które wspiera pracę mózgu

Q Brain Food

W Q Hotel Plus Wrocław Bielany wspólnie z naszą dietetyczką Eweliną Fabisiak opracowaliśmy konferencyjną ofertę gastronomiczną wspierającą koncentrację, wydolność oraz pracę mózgu. Organizatorzy wydarzeń mogą wybierać ze zdrowego menu Brain Food Q. 

Mózg zużywa ponad 1/5 dziennego zapotrzebowania na energię, a dieta w znaczący sposób przyczynia się do funkcjonowania i metabolizmu mózgu. Zapewnij uczestnikom swojego wydarzenia najlepsze możliwe wsparcie.

Czas na odpoczynek
Tereny zielone i strefa relaksu

Czas na odpoczynek

U nas znajdziesz 3174 m² terenów zielonych z wyznaczonym miejscem na grilla i możliwością organizacji wydarzeń plenerowych.

Dodatkowo w chwilach odpoczynku Goście mogą korzystać z naszego centrum relaksacyjnego na najwyższym piętrze hotelu - sali fitness oraz sauny.

Sprawdż także inne udogodnienia dla organizatorów wydarzeń.

Skontaktuj się
Pomożemy w organizacji

Skontaktuj się

Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować u nas salę lub otrzymać wstępną ofertę, odezwij się do nas!

Kontakt
Magdalena Jaszowska | Wrocław Cluster Sales Director
+48 535 411 388
mjaszowska@qhotels.pl

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij