Zorganizuj event

Miejsce na Twoją konferencję

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to obiekt hotelarsko-eventowy oferujący szereg udogodnień konferencyjnych oraz spełniający wszelkie wymagania rynku MICE. W hotelu mamy do dyspozycji 14 sal konferencyjnych, gdzie każda z nich umożliwia personalizację przestrzeni zgodnie z wizją organizatora. Wykorzystując wszelkie możliwości podziału sal, zyskujemy łącznie 19 niezależnych przestrzeni eventowych. Sale są w pełni wyposażone, a zaplecze gastronomiczne gwarantuje powodzenie każdego wydarzenia.

Miejsce na Twoją konferencję
Miejsce na Twoją konferencję

Nasze sale

Nasza przestrzeń konferencyjna składa się z:

- czterech sal konferencyjnych, zlokalizowanych na pierwszym piętrze w sąsiedztwie sali balowej: dwie o powierzchni 110m2 z możliwością podziału na dwie mniejsze oraz dwie sale boardroom,
- sali balowej o powierzchni 580m2 i wysokości 4m, z możliwością podziału na trzy (227m2, 171m2, 175m2) lub czterech części (113m2, 113m2, 171m2, 175m2) i złożenia ścian na foyer (610m2) co łącznie tworzy 1180m2 powierzchni eventowej. 

 

Sala tarasowa

Sala tarasowa

Do dyspozycji została przeznaczona również sala na najwyższym piętrze budynku, oferująca 420m2 w pełni przeszkolnej powierzchni z tarasem. 

Skontaktuj się
Pomożemy w organizacji

Skontaktuj się

Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować u nas salę lub otrzymać wstępną ofertę, odezwij się do nas!

Kontakt:

Magdalena Jaszowska
+48 535 411 388
mjaszowska@qhotels.pl

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij