Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Terra Madre Slow Food Festiwal

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Terra Madre Slow Food Festiwal
06 lis 2016

Terra Madre Slow Food Festiwal

Restauracja Qualita zaprasza na kolację w ramach Terra Madre Slow Food Festiwal.

Od 11 do 13 listopada Kraków stanie się kulinarną stolicą Europy Środkowej. Terra Madre to Blisko 150 wystawców z lokalnymi produktami z Polski oraz innych krajów oraz ponad 30 pokazów i laboratoriów smaku. Festiwalowi towarzyszy międzyy innymi 10 kolacji tematycznych w krakowskich restauracjach z najlepszymi szefami kuchni z Polski i zagranicy,.Jedna z nich odbędzie się w Restauracji Qualita w Q Hotel Plus Kraków!

Kolacja w Restauracji Qualita, która odbędzie sięw ramach Festiwalu Terra Madre będzie miała miejsce w sobotę, 12 listopada.

  • menu degustacyjne z 9 dań w cenie 150,00 zł od osoby
  • dania autorstwa Szefa Kuchni Restauracja Qualita Marcina Dudka oraz Dominika Narlocha Szefa Kuchni Restauracji Werbena (Herbarium Hotel & SPA)
  • start już o godzinie 19:30

Zarezerwuj lub zapytaj o menu: restauracja@qhotelkrakow.pl. Poniżej mogą Państwo zapoznać się menu degustacyjnym tegorocznej kolacji, która w Restauracji Qualita odbędzie się w ramach Terra Madre Slow Food Festiwal.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij