Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Terra Madre Slow Food Festiwal

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Terra Madre Slow Food Festiwal
06 Nov. 2016

Terra Madre Slow Food Festiwal

Restauracja Qualita zaprasza na kolację w ramach Terra Madre Slow Food Festiwal.

Od 11 do 13 listopada Kraków stanie się kulinarną stolicą Europy Środkowej. Terra Madre to Blisko 150 wystawców z lokalnymi produktami z Polski oraz innych krajów oraz ponad 30 pokazów i laboratoriów smaku. Festiwalowi towarzyszy międzyy innymi 10 kolacji tematycznych w krakowskich restauracjach z najlepszymi szefami kuchni z Polski i zagranicy,.Jedna z nich odbędzie się w Restauracji Qualita w Q Hotel Plus Kraków!

Kolacja w Restauracji Qualita, która odbędzie sięw ramach Festiwalu Terra Madre będzie miała miejsce w sobotę, 12 listopada.

  • menu degustacyjne z 9 dań w cenie 150,00 zł od osoby
  • dania autorstwa Szefa Kuchni Restauracja Qualita Marcina Dudka oraz Dominika Narlocha Szefa Kuchni Restauracji Werbena (Herbarium Hotel & SPA)
  • start już o godzinie 19:30

Zarezerwuj lub zapytaj o menu: restauracja@qhotelkrakow.pl. Poniżej mogą Państwo zapoznać się menu degustacyjnym tegorocznej kolacji, która w Restauracji Qualita odbędzie się w ramach Terra Madre Slow Food Festiwal.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen