Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Relacja z pobytu w naszych hotelach na blogu "Enjoy your stay"

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Relacja z pobytu w naszych hotelach na blogu "Enjoy your stay"
01 mar 2016

Relacja z pobytu w naszych hotelach na blogu "Enjoy your stay"

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność gościć w naszym hotelu w Gdańsku jednego z branżowych blogerów, Pana Karola Webera - autora bloga "Enjoy your stay". 

Serwis Facebooking.org na podstawie informacji zdobytych o Panu Karolu zadbał o to, by usługa zaoferowana w Q Hotel Grand Cru Gdańsk była możliwie jak najbardziej spersonalizowana. W oparciu o wytyczne przygotowaliśmy dla naszego Gościa między innymi list powitalny odnoszący się do upodobań i zainteresowań Gościa. Przedstawiliśmy w nim ofertę wydarzeń kulturalnych w pobliżu oraz zaprosiliśmy Pana Karola na sok owocowo-warzywny do naszej Restauracji Grand Cru. Przygotowaliśmy także czasopisma o tematyce podróżnicej i architektonicznej i zarekomendowaliśmy dania, które mogły trafić w gusta Pana Karola.

Niezwykle cieszy nas fakt, że przedstawiona na blogu relacja okazała się bardzo pozytywna - zarówno lokalizacja, hotel, jak i elementy personalizacji spełniły oczekiwania Pana Karola. Także obsługa Restauracji Grand Cru spotkała się z pozytywną oceną. Niebawem Pan Karol odwiedzi Q Hotel Plus Kraków - mamy wielką nadzieję, że także ten obiekt spełni jego oczekiwania i że pobyt w Krakowie będzie udanym i pozytywnym doświadczeniem.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij