Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Relacja z pobytu w naszych hotelach na blogu "Enjoy your stay"

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Relacja z pobytu w naszych hotelach na blogu "Enjoy your stay"
01 Mar 2016

Relacja z pobytu w naszych hotelach na blogu "Enjoy your stay"

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność gościć w naszym hotelu w Gdańsku jednego z branżowych blogerów, Pana Karola Webera - autora bloga "Enjoy your stay". 

Serwis Facebooking.org na podstawie informacji zdobytych o Panu Karolu zadbał o to, by usługa zaoferowana w Q Hotel Grand Cru Gdańsk była możliwie jak najbardziej spersonalizowana. W oparciu o wytyczne przygotowaliśmy dla naszego Gościa między innymi list powitalny odnoszący się do upodobań i zainteresowań Gościa. Przedstawiliśmy w nim ofertę wydarzeń kulturalnych w pobliżu oraz zaprosiliśmy Pana Karola na sok owocowo-warzywny do naszej Restauracji Grand Cru. Przygotowaliśmy także czasopisma o tematyce podróżnicej i architektonicznej i zarekomendowaliśmy dania, które mogły trafić w gusta Pana Karola.

Niezwykle cieszy nas fakt, że przedstawiona na blogu relacja okazała się bardzo pozytywna - zarówno lokalizacja, hotel, jak i elementy personalizacji spełniły oczekiwania Pana Karola. Także obsługa Restauracji Grand Cru spotkała się z pozytywną oceną. Niebawem Pan Karol odwiedzi Q Hotel Plus Kraków - mamy wielką nadzieję, że także ten obiekt spełni jego oczekiwania i że pobyt w Krakowie będzie udanym i pozytywnym doświadczeniem.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close