Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny
19 mar 2018

Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny

Już po raz 15 sezon biegowy w Krakowie rozpoczął słynny Półmaraton Marzanny. Jednym ze sponsorów tegorocznego biegu była sieć Q Hotel, która ufundowała nagrody dla zwycięzców.

Półmaraton Marzanny to obowiązkowa pozycja otwierająca sezon biegowy w Krakowie. Co roku na starcie zjawia się tysiące uczestników, którzy stają do rywalizacji w szczytnym celu. Cały dochód z biegu przekazywany jest na wsparcie Fundacji Scola Cordis zajmująca się kardiochirurgią dziecięcą.

W tym roku Półmaraton Marzanny ukończyło 3031. Nagrody dla najszybszych na mecie wręczył Prezes Fundacji – światowej sławy Profesor Janusz Skalski, któremu na podium towarzyszyła Dyrektor Q Hotel Kraków – Joanna Andruchów. Q Hotel, który był jednym ze sponsorów imprezy, przekazał zwycięzcom specjalne vouchery do wykorzystania w obiektach należących do sieci.

Zwycięzcom oraz wszystkim, którzy mimo niesprzyjających warunków stanęli na starcie, serdecznie gratulujemy i życzymy udanego sezonu biegowego.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij