Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny
19 März 2018

Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny

Już po raz 15 sezon biegowy w Krakowie rozpoczął słynny Półmaraton Marzanny. Jednym ze sponsorów tegorocznego biegu była sieć Q Hotel, która ufundowała nagrody dla zwycięzców.

Półmaraton Marzanny to obowiązkowa pozycja otwierająca sezon biegowy w Krakowie. Co roku na starcie zjawia się tysiące uczestników, którzy stają do rywalizacji w szczytnym celu. Cały dochód z biegu przekazywany jest na wsparcie Fundacji Scola Cordis zajmująca się kardiochirurgią dziecięcą.

W tym roku Półmaraton Marzanny ukończyło 3031. Nagrody dla najszybszych na mecie wręczył Prezes Fundacji – światowej sławy Profesor Janusz Skalski, któremu na podium towarzyszyła Dyrektor Q Hotel Kraków – Joanna Andruchów. Q Hotel, który był jednym ze sponsorów imprezy, przekazał zwycięzcom specjalne vouchery do wykorzystania w obiektach należących do sieci.

Zwycięzcom oraz wszystkim, którzy mimo niesprzyjających warunków stanęli na starcie, serdecznie gratulujemy i życzymy udanego sezonu biegowego.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen