Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków z Certyfikatami jakości TripAdvisor 2016!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Aktualności
  3. Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków z Certyfikatami jakości TripAdvisor 2016!
07 cze 2016

Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków z Certyfikatami jakości TripAdvisor 2016!

Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków otrzymały w dowód uznania za najwyższą jakość świadczonych usług Certyfikat Jakości Roku 2016 przyznany przez podróżnych jednego z największych na świecie portali turystycznych - TripAdvisor

Certyfikat jakości to wyróżnienie, które otrzymują wyłącznie obiekty mogące poszczycić się perfekcyjną obsługą gości i regularnie otrzymujące dużą liczbę pozytywnych recenzji w serwisie TripAdvisor. Aby zakwalifikować się do takiego wyróżnienia każdy z hoteli musi uzyskać i podtrzymać ogólną ocenę satysfakcji na poziomie minimum 4 lub więcej (w skali oceny 1-5).

Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży hotelarskiej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych - powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji. Strona TripAdvisor jest dumna, że w dużej mierze dzięki niej podróżni mogą podejmować pewniejsze decyzje w zakresie rezerwacji.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy. Nagroda jest już przyznawana po raz szósty. 

Z opiniamy obiektów w serwisie TripAdvisor można zapoznać się klikając w poniższy link.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij