Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków z Certyfikatami jakości TripAdvisor 2016!

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków z Certyfikatami jakości TripAdvisor 2016!
07 Jun 2016

Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków z Certyfikatami jakości TripAdvisor 2016!

Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Kraków otrzymały w dowód uznania za najwyższą jakość świadczonych usług Certyfikat Jakości Roku 2016 przyznany przez podróżnych jednego z największych na świecie portali turystycznych - TripAdvisor

Certyfikat jakości to wyróżnienie, które otrzymują wyłącznie obiekty mogące poszczycić się perfekcyjną obsługą gości i regularnie otrzymujące dużą liczbę pozytywnych recenzji w serwisie TripAdvisor. Aby zakwalifikować się do takiego wyróżnienia każdy z hoteli musi uzyskać i podtrzymać ogólną ocenę satysfakcji na poziomie minimum 4 lub więcej (w skali oceny 1-5).

Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży hotelarskiej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych - powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji. Strona TripAdvisor jest dumna, że w dużej mierze dzięki niej podróżni mogą podejmować pewniejsze decyzje w zakresie rezerwacji.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy. Nagroda jest już przyznawana po raz szósty. 

Z opiniamy obiektów w serwisie TripAdvisor można zapoznać się klikając w poniższy link.

 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close