Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Q Hotel na Bielanach Wrocławskich - Wizualizacje Obiektu

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Q Hotel na Bielanach Wrocławskich - Wizualizacje Obiektu
11 lip 2018

Q Hotel na Bielanach Wrocławskich - Wizualizacje Obiektu

Przedstawiamy Państwu szczegóły naszej najnowszej inwestycji. Pierwsze wizualizacje obiektu robią ogromne wrażenie, a rozplanowanie powierzchni zaskakuje funkcjonalnością. Zerknijcie tylko na poniższe informacje, a sami zrozumiecie, dlaczego ta realizacja będzie taka wyjątkowa.

Głównymi atutami nowej inwestycji będą:

  • Przestrzeń konferencyjna oraz restauracyjna o łącznej powierzchni 3200m2, w tym główna sala bankietowa o powierzchni 574m2 i 4,5m wysokości pozwalająca na organizacje przyjęć dla blisko 600 osób z możliwością podziału trzy.
  • Lokalizacja przy głównym węźle komunikacyjnym łączącym wchód i zachód Polski, w pobliżu Specjalnej Strefy Ekonomicznej, z bardzo dobrym połączeniem przyszłego obiektu z centrum Wrocławia oraz portem lotniczym Wrocław-Strachowice.
  • Na ostatniej kondygnacji budynku zaaranżowano 400m2 przestrzeni eventowej, uzupełnionej tarasem o powierzchni 300m2 stanowiącej doskonałe miejsce na organizację wyjątkowych wydarzeń biznesowych z widokiem na panoramę okolicy.
  • 209 nowoczesnych pokoi w tym 8 luksusowych apartamentów z 200 miejscami parkingowymi.
  • 14 sal typu boardroom przeznaczonych do dyspozycji organizatorów spotkań i kongresów.
  • Teren wokół hotelu przystosowany do realizacji imprez plenerowych na najwyższym poziomie.

Ponadto w Hotelu znajdą się dwie restauracje o łącznej powierzchni 741 m2. Nowoczesne miejsce z najwyższą jakością usług, będzie doskonałym wyborem dla organizacji kolacji firmowych i imprez kulinarnych.

Projekt Hotelu z doskonale opracowaną przestrzenią biznesową uczyni nowy Q Hotel na Bielanach Wrocławskich jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów do realizacji kongresów, imprez oraz spotkań biznesowych w Polsce.

Całość przestrzeni uzupełni strefa SPA & Fitness wyposażona w saunę, siłownie i trzy gabinety zabiegowe, dostępne dla wszystkich Gości, chętnych na chwilę relaksu.

Najnowszy obiekt jest kolejną już realizacją Q Hotel -  młodej, dynamicznie rozwijająca się sieci hoteli posiadająca pięć doskonale prosperujących hoteli w Polsce, w tym czterech czterogwiazdkowych i jednego trzygwiazdkowego obiektu w najlepszych lokalizacjach w kraju: Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowanego obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia oraz Q Hotel Grand Cru Gdańsk położonego na Starym Mieście w Gdańsku. Do sieci należy także jeden trzygwiazdkowy hotel - Q Hotel Kraków, mieszczący się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Bronowice.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij