Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel na Bielanach Wrocławskich - Wizualizacje Obiektu

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Q Hotel na Bielanach Wrocławskich - Wizualizacje Obiektu
11 Jul 2018

Q Hotel na Bielanach Wrocławskich - Wizualizacje Obiektu

Przedstawiamy Państwu szczegóły naszej najnowszej inwestycji. Pierwsze wizualizacje obiektu robią ogromne wrażenie, a rozplanowanie powierzchni zaskakuje funkcjonalnością. Zerknijcie tylko na poniższe informacje, a sami zrozumiecie, dlaczego ta realizacja będzie taka wyjątkowa.

Głównymi atutami nowej inwestycji będą:

  • Przestrzeń konferencyjna oraz restauracyjna o łącznej powierzchni 3200m2, w tym główna sala bankietowa o powierzchni 574m2 i 4,5m wysokości pozwalająca na organizacje przyjęć dla blisko 600 osób z możliwością podziału trzy.
  • Lokalizacja przy głównym węźle komunikacyjnym łączącym wchód i zachód Polski, w pobliżu Specjalnej Strefy Ekonomicznej, z bardzo dobrym połączeniem przyszłego obiektu z centrum Wrocławia oraz portem lotniczym Wrocław-Strachowice.
  • Na ostatniej kondygnacji budynku zaaranżowano 400m2 przestrzeni eventowej, uzupełnionej tarasem o powierzchni 300m2 stanowiącej doskonałe miejsce na organizację wyjątkowych wydarzeń biznesowych z widokiem na panoramę okolicy.
  • 209 nowoczesnych pokoi w tym 8 luksusowych apartamentów z 200 miejscami parkingowymi.
  • 14 sal typu boardroom przeznaczonych do dyspozycji organizatorów spotkań i kongresów.
  • Teren wokół hotelu przystosowany do realizacji imprez plenerowych na najwyższym poziomie.

Ponadto w Hotelu znajdą się dwie restauracje o łącznej powierzchni 741 m2. Nowoczesne miejsce z najwyższą jakością usług, będzie doskonałym wyborem dla organizacji kolacji firmowych i imprez kulinarnych.

Projekt Hotelu z doskonale opracowaną przestrzenią biznesową uczyni nowy Q Hotel na Bielanach Wrocławskich jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów do realizacji kongresów, imprez oraz spotkań biznesowych w Polsce.

Całość przestrzeni uzupełni strefa SPA & Fitness wyposażona w saunę, siłownie i trzy gabinety zabiegowe, dostępne dla wszystkich Gości, chętnych na chwilę relaksu.

Najnowszy obiekt jest kolejną już realizacją Q Hotel -  młodej, dynamicznie rozwijająca się sieci hoteli posiadająca pięć doskonale prosperujących hoteli w Polsce, w tym czterech czterogwiazdkowych i jednego trzygwiazdkowego obiektu w najlepszych lokalizacjach w kraju: Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowanego obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia oraz Q Hotel Grand Cru Gdańsk położonego na Starym Mieście w Gdańsku. Do sieci należy także jeden trzygwiazdkowy hotel - Q Hotel Kraków, mieszczący się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Bronowice.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close