Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Ponownie bierzemy udział w „Goût de France / Good France”!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Ponownie bierzemy udział w „Goût de France / Good France”!
01 lut 2017

Ponownie bierzemy udział w „Goût de France / Good France”!

Kolejny rok z rzędu Restauracja Qualita i Restauracja Questa wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu promującym kuchnię francuską. 

Wydarzenie „Goût de France / Good France” zgromadzi Gości w pierwszym dniu wiosny, a więc 21 marca 2017 roku, wokół szefów kuchni na pięciu kontynentach: razem obchodzić będziemy święto francuskiej gastronomii. W każdej restauracji, która weźmie udział w tym projekcie, specjalnie przygotowana kolacja będzie hołdem dla wyśmienitej francuskiej sztuki kulinarnej, dla jej charakteru i wartości, jakie ze sobą niesie. 

W tym roku, podobnie jak to miało miejsce rok temu, Restauracja Questa oraz Restauracja Qualita biorą udział w tym wydarzeniu. 

Każde proponowane w ramach „Goût de France / Good France” menu ma być świadectwem kuchni, w której stosuje się mniej tłuszczu, cukru i soli, w dbałości o zdrowe żywienie i o środowisko naturalne. Z menu przygotowanym przez Restaurację Qualita możecie zapoznać się już teraz na naszej stronie internetowej. Menu Restauracji Questa zdradzimy niebawem.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij