Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Ponownie bierzemy udział w „Goût de France / Good France”!

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Ponownie bierzemy udział w „Goût de France / Good France”!
01 Feb 2017

Ponownie bierzemy udział w „Goût de France / Good France”!

Kolejny rok z rzędu Restauracja Qualita i Restauracja Questa wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu promującym kuchnię francuską. 

Wydarzenie „Goût de France / Good France” zgromadzi Gości w pierwszym dniu wiosny, a więc 21 marca 2017 roku, wokół szefów kuchni na pięciu kontynentach: razem obchodzić będziemy święto francuskiej gastronomii. W każdej restauracji, która weźmie udział w tym projekcie, specjalnie przygotowana kolacja będzie hołdem dla wyśmienitej francuskiej sztuki kulinarnej, dla jej charakteru i wartości, jakie ze sobą niesie. 

W tym roku, podobnie jak to miało miejsce rok temu, Restauracja Questa oraz Restauracja Qualita biorą udział w tym wydarzeniu. 

Każde proponowane w ramach „Goût de France / Good France” menu ma być świadectwem kuchni, w której stosuje się mniej tłuszczu, cukru i soli, w dbałości o zdrowe żywienie i o środowisko naturalne. Z menu przygotowanym przez Restaurację Qualita możecie zapoznać się już teraz na naszej stronie internetowej. Menu Restauracji Questa zdradzimy niebawem.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close