Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Nowi Dyrektorzy Hoteli w obiektach sieci Q Hotels

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Nowi Dyrektorzy Hoteli w obiektach sieci Q Hotels
04 lut 2016

Nowi Dyrektorzy Hoteli w obiektach sieci Q Hotels

Kolejne zmiany w sieci Q Hotels - po ogłoszonym w styczniu rozstaniu z Dobrym Hotelem - dotyczą stanowisk dyrektorskich. Stanowisko Dyrektora Hotelu we Wrocławiu objął Mariusz Kaczmarski, a funkcję Dyrektora Hotelu krakowskiego Best Western Plus Q Hotel Kraków będzie pełniła Anna Trevena.

Mariusz Kaczmarski z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Irlandii w Hotelu Knighstbrook Hotel SPA and Golf Resort. Od 2009 roku był związany z siecią Qubus Hotel gdzie pełnił stanowisko Zastępcy Dyrektora w hotelu Qubus w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie stanowiska Dyrektora Hotelu w Głogowie. Mariusz Kaczmarski z początkiem roku 2015 związał się z siecią Q Hotels obejmując stanowisko Dyrektora Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Od lutego 2016 pełni funkcję Dyrektora Hotelu Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu gdzie jest odpowiedzialny za poprawę standardów pracy i procedur oraz bieżące zarządzanie obiektem.

Miejsce Mariusza Kaczmarskiego na stanowisku Dyrektora Hotelu w Best Western Plus Q Hotel Kraków zajęła Anna Trevena, która doświadczenie zdobywała w hotelach w Anglii, Walii, w Alpach francuskich, a także kilka lat zarządzała restauracjami w Szkocji. Po powrocie do Polski związała się z siecią Qubus, najpierw jako Zastępca Dyrektora w Krakowie, a kolejno jako Dyrektor czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu.

Poza wspomnianymi dwoma obiektami do sieci Q Hotels należą także trzygwiazdkowy hotel w Krakowie oraz Q Hotel Grand Cru w Gdańsku. Sieć planuje rozbudowę o kolejne obiekty, w tym m.in. o hotel w centrum Katowic będący w trackie budowy.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij