Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Nowi Dyrektorzy Hoteli w obiektach sieci Q Hotels

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Nowi Dyrektorzy Hoteli w obiektach sieci Q Hotels
04 Feb 2016

Nowi Dyrektorzy Hoteli w obiektach sieci Q Hotels

Kolejne zmiany w sieci Q Hotels - po ogłoszonym w styczniu rozstaniu z Dobrym Hotelem - dotyczą stanowisk dyrektorskich. Stanowisko Dyrektora Hotelu we Wrocławiu objął Mariusz Kaczmarski, a funkcję Dyrektora Hotelu krakowskiego Best Western Plus Q Hotel Kraków będzie pełniła Anna Trevena.

Mariusz Kaczmarski z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Irlandii w Hotelu Knighstbrook Hotel SPA and Golf Resort. Od 2009 roku był związany z siecią Qubus Hotel gdzie pełnił stanowisko Zastępcy Dyrektora w hotelu Qubus w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie stanowiska Dyrektora Hotelu w Głogowie. Mariusz Kaczmarski z początkiem roku 2015 związał się z siecią Q Hotels obejmując stanowisko Dyrektora Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Od lutego 2016 pełni funkcję Dyrektora Hotelu Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu gdzie jest odpowiedzialny za poprawę standardów pracy i procedur oraz bieżące zarządzanie obiektem.

Miejsce Mariusza Kaczmarskiego na stanowisku Dyrektora Hotelu w Best Western Plus Q Hotel Kraków zajęła Anna Trevena, która doświadczenie zdobywała w hotelach w Anglii, Walii, w Alpach francuskich, a także kilka lat zarządzała restauracjami w Szkocji. Po powrocie do Polski związała się z siecią Qubus, najpierw jako Zastępca Dyrektora w Krakowie, a kolejno jako Dyrektor czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu.

Poza wspomnianymi dwoma obiektami do sieci Q Hotels należą także trzygwiazdkowy hotel w Krakowie oraz Q Hotel Grand Cru w Gdańsku. Sieć planuje rozbudowę o kolejne obiekty, w tym m.in. o hotel w centrum Katowic będący w trackie budowy.

 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close