Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Nowa odsłona menu w Restauracji Questa

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Nowa odsłona menu w Restauracji Questa
04 mar 2016

Nowa odsłona menu w Restauracji Questa

Na początku marca w Restauracji Questa w Q Hotel Plus Wrocław swoją premierę będzie miało zupełnie nowe menu, które zagości w restauracji na najbliższe miesiące.

W menu tym razem zagościło wiele tradycyjnych potraw lub takich, których oryginalne receptury nie powinny być obce naszym gościom. Restauracja Questa zaprasza Państwa między innymi na carpaccio z ośmiornicy, tatar wołowy, sałatki - między innymi z kurczakiem, kozim serem lub z polędwicą wołową, a także żurek, rosół z królika, czy krem z wędzonych pomidorów. Wśród dań głównych znalazły się między innymi stek z polędwicy, policzki wieprzowe, schab z kostką, gotowana barwena, czy łosoś z pomidorami. W menu znazał się także wybór makaronów oraz deserów.

Menu funkcjonuje w Restauracji Questa od 3 marca 2016 roku. Można się z nim zapoznać na stronie internetowej Q Hotel Plus Wrocław lub pobrać klikając w link poniżej. W Restauracji Questa pojawiły się także zupełnie nowe karty Menu.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij