Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Nowa odsłona menu w Restauracji Questa

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Nowa odsłona menu w Restauracji Questa
04 März 2016

Nowa odsłona menu w Restauracji Questa

Na początku marca w Restauracji Questa w Q Hotel Plus Wrocław swoją premierę będzie miało zupełnie nowe menu, które zagości w restauracji na najbliższe miesiące.

W menu tym razem zagościło wiele tradycyjnych potraw lub takich, których oryginalne receptury nie powinny być obce naszym gościom. Restauracja Questa zaprasza Państwa między innymi na carpaccio z ośmiornicy, tatar wołowy, sałatki - między innymi z kurczakiem, kozim serem lub z polędwicą wołową, a także żurek, rosół z królika, czy krem z wędzonych pomidorów. Wśród dań głównych znalazły się między innymi stek z polędwicy, policzki wieprzowe, schab z kostką, gotowana barwena, czy łosoś z pomidorami. W menu znazał się także wybór makaronów oraz deserów.

Menu funkcjonuje w Restauracji Questa od 3 marca 2016 roku. Można się z nim zapoznać na stronie internetowej Q Hotel Plus Wrocław lub pobrać klikając w link poniżej. W Restauracji Questa pojawiły się także zupełnie nowe karty Menu.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen