Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Mariusz Kaczmarski finalistą konkursu "Hotelarz Roku"!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Mariusz Kaczmarski finalistą konkursu "Hotelarz Roku"!
22 lis 2016

Mariusz Kaczmarski finalistą konkursu "Hotelarz Roku"!

Miło nam poinformować, że finalistą konkursu Hotelarz Roku w kategorii "Hotelarz do 35 roku życia" został Dyrektor Mariusz Kaczmarski.

28 listopada podczas gali ogłoszeni zostaną laureaci trzeciej edycji konkursu „Hotelarz Roku” organizowanego przez „Hotelarza” i Horwath HTL. Spośród blisko 80 kandydatur kapituła konkursu wybierze zwycięzców w sześciu kategoriach, oraz jednej kategorii specjalnej wyłonionej przez organizatorów.  

W kategorii "Hotelarz do 35 roku życia" jednym z trzech finalistów został Mariusz Kaczmarski, Dyrektor Q Hotel Plus Wrocław.  Mariusz Kaczmarski posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej. Do hotelu we Wrocławiu przeniósł się z Krakowa, gdzie od 2015 roku zarządzał hotelem tej samej sieci, 154 pokojowym Q Hotel Plus Kraków. Z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, a od 2009 z siecią Qubus Hotel gdzie pełnił najpierw stanowisko zastępcy dyrektora w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie dyrektora generalnego hotelu w Głogowie. Z początkiem roku 2015 związał się z siecią Q Hotel.  

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach czwartej edycji konferencji Hotel Trends Poland&CEE organizowanej przez „Hotelarza” i Horwath HTL.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij