Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Mariusz Kaczmarski finalistą konkursu "Hotelarz Roku"!

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Mariusz Kaczmarski finalistą konkursu "Hotelarz Roku"!
22 Nov 2016

Mariusz Kaczmarski finalistą konkursu "Hotelarz Roku"!

Miło nam poinformować, że finalistą konkursu Hotelarz Roku w kategorii "Hotelarz do 35 roku życia" został Dyrektor Mariusz Kaczmarski.

28 listopada podczas gali ogłoszeni zostaną laureaci trzeciej edycji konkursu „Hotelarz Roku” organizowanego przez „Hotelarza” i Horwath HTL. Spośród blisko 80 kandydatur kapituła konkursu wybierze zwycięzców w sześciu kategoriach, oraz jednej kategorii specjalnej wyłonionej przez organizatorów.  

W kategorii "Hotelarz do 35 roku życia" jednym z trzech finalistów został Mariusz Kaczmarski, Dyrektor Q Hotel Plus Wrocław.  Mariusz Kaczmarski posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej. Do hotelu we Wrocławiu przeniósł się z Krakowa, gdzie od 2015 roku zarządzał hotelem tej samej sieci, 154 pokojowym Q Hotel Plus Kraków. Z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, a od 2009 z siecią Qubus Hotel gdzie pełnił najpierw stanowisko zastępcy dyrektora w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie dyrektora generalnego hotelu w Głogowie. Z początkiem roku 2015 związał się z siecią Q Hotel.  

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach czwartej edycji konferencji Hotel Trends Poland&CEE organizowanej przez „Hotelarza” i Horwath HTL.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close