Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Goût de France, czyli święto francuskiej gastronomii

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Goût de France, czyli święto francuskiej gastronomii
05 mar 2016

Goût de France, czyli święto francuskiej gastronomii

Restauracja Qualita i Restauracja Questa biorą udział w projekcie Goût de France (Good France), czyli święcie francuskiej gastronomii. Już 21 marca 2016 roku Szefowie Kuchni z pięciu kontynentów podadzą w swoich restauracjach dania kuchni francuskiej.

21 marca 2016 roku będzie miała miejsce druga edycja wydarzenia „Goût de France / Good France”(Smak Francji) – francuskich kolacji serwowanych tego samego dnia w lokalach gastronomicznych na całym świecie. Pod koniec stycznia francuski Minister Spraw Zagranicznych Laurent Fabius ogłosił listę restauracji biorących udział w wydarzeniu. Polskę reprezentują aż 94 restauracje z 36 miejscowości i miast.

W wydarzeniu biorą udział dwie restauracje mieszcące się w hotelach naszej sieci - znajdująca się w Q Hotel Plus Kraków restauracja Qualita z Szefem Kuchni Marcinem Dudkiem na czele oraz mieszcząca się w naszym wrocławskim hotelu Restauracja Questa, w której Szefem Kuchni jest Grzegorz Pawlik. Nasze restauracje przygotowują na 21 marca specjalne, francuskie menu. 

 

Menu Restauracji Qualita:

 

Menu restauracji Questa:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij