Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Goût de France, czyli święto francuskiej gastronomii

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Goût de France, czyli święto francuskiej gastronomii
05 Mar 2016

Goût de France, czyli święto francuskiej gastronomii

Restauracja Qualita i Restauracja Questa biorą udział w projekcie Goût de France (Good France), czyli święcie francuskiej gastronomii. Już 21 marca 2016 roku Szefowie Kuchni z pięciu kontynentów podadzą w swoich restauracjach dania kuchni francuskiej.

21 marca 2016 roku będzie miała miejsce druga edycja wydarzenia „Goût de France / Good France”(Smak Francji) – francuskich kolacji serwowanych tego samego dnia w lokalach gastronomicznych na całym świecie. Pod koniec stycznia francuski Minister Spraw Zagranicznych Laurent Fabius ogłosił listę restauracji biorących udział w wydarzeniu. Polskę reprezentują aż 94 restauracje z 36 miejscowości i miast.

W wydarzeniu biorą udział dwie restauracje mieszcące się w hotelach naszej sieci - znajdująca się w Q Hotel Plus Kraków restauracja Qualita z Szefem Kuchni Marcinem Dudkiem na czele oraz mieszcząca się w naszym wrocławskim hotelu Restauracja Questa, w której Szefem Kuchni jest Grzegorz Pawlik. Nasze restauracje przygotowują na 21 marca specjalne, francuskie menu. 

 

Menu Restauracji Qualita:

 

Menu restauracji Questa:

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close