Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Brunch z Okazji Dnia Dziecka

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Brunch z Okazji Dnia Dziecka
07 cze 2017

Brunch z Okazji Dnia Dziecka

Wyborne menu autorstwa wybitnego Szefa Kuchni oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Tak w kilku słowach można podsumować pierwszy brunch, który odbyl się 4 czerwca w w Restauracji Qualita. Został on połączony z obchodami Dnia Dziecka.

Spotkanie w stylu brunchu to zupełna nowość w Restauracji Qualita. To niedzielne, które odbyło się 4 czerwca, było pierwszym takim wydarzeniem i zarazem początkiem całego cyklu spotkań, które zgodnie z planem odbywać się będą regularnie co niedzielę.

Brunch, czyli spotkanie wywodzące się jeszcze z tradycji anglosaskiej ma wiele cech wspólnych z drugim śniadaniem, dobrze znanym w kuchni polskiej. W jadłospisie dominują więc potrawy charakterystyczne zarówno dla śniadania, jak i dla obiadu

W oparciu o tę zasadę zostało skomponowane menu niedzielnego spotkania. Otwarty bufet, przygotowany pod okiem Szefa Kuchni Restauracji Qualita Marcina Dudka - dwukrotnego laureata czapki prestiżowego przewodnika Gault&Millau - zaskakiwał różnorodnością. W menu znalazły się dania główne takie jak grillowany filet z kurczaka w sosie śmietanowym, czy polędwiczka wieprzowa w szynce dojrzewającej z szałwią w winnymi demi-glace, a także zupy, a wśród nich bulion miso z warzywami i makaronem. Nie zabrakło także deserów, wśród których dominowały owocowe kompozycje. Każdy mógł więc znaleźć coś dla siebie!  

Organizatorzy starali się wyraźnie podkreślić ideę przyświecającą całemu cyklowi brunchy, a więc zapewnienie rozrywki dla całej rodziny, co potwierdza Dyrektor Q Hotel Plus Kraków - Anna Trevena: Organizowany u nas brunch to z jednej strony świetna okazja na spędzenie czasu z najbliższymi, rodziną, znajomymi, przy smacznym menu, a z drugiej idealny sposób na organizację rodzinnej imprezy, takiej jak imieniny czy urodziny, bez konieczności rezerwacji lokalu.

Dodatkowo inauguracyjny brunch zbiegł się w czasie z obchodami Dnia Dziecka, co jeszcze mocniej podkreśliło jego rodzinny charakter i sprawiło, że w ostatnią niedzielę to właśnie najmłodsi stali się głównymi jego adresatami. Z myślą o nich przygotowano specjalny bufet, na którym znaleźć można było wszystko to, co dzieciaki uwielbiają najbardziej, czyli pizzę, burgery, czy naleśniki. Dodatkowo hotelowe przestrzenie wypełniły się licznymi grami i zabawami, a zaproszeni animatorzy pilnowali, aby żadne z dzieci nie narzekało na nudę. 

Niedzielne wydarzenie odwiedziło ponad 100 osób co jest dużym sukcesem. Liczymy, że podobna frekwencja dopisze podczas kolejnych spotkań. Będą się one odbywać w każdą niedzielę do końca czerwca, a następnie po przerwie wakacyjnej od września. Co tydzień w godzinach od 11:30 do 15:30 na gości odwiedzających Restaurację Qualita w Q Hotel Plus Kraków czekać będzie inne, wyjątkowe menu pełne dań ciepłych i zimnych oraz deserów, a także  napoje orzeźwiające. Zapraszamy! Stoli kzarezerwować można dzwoniąć pod numer: 12 333 40 20.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij