Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Brunch z Okazji Dnia Dziecka

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Brunch z Okazji Dnia Dziecka
07 Jun 2017

Brunch z Okazji Dnia Dziecka

Wyborne menu autorstwa wybitnego Szefa Kuchni oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Tak w kilku słowach można podsumować pierwszy brunch, który odbyl się 4 czerwca w w Restauracji Qualita. Został on połączony z obchodami Dnia Dziecka.

Spotkanie w stylu brunchu to zupełna nowość w Restauracji Qualita. To niedzielne, które odbyło się 4 czerwca, było pierwszym takim wydarzeniem i zarazem początkiem całego cyklu spotkań, które zgodnie z planem odbywać się będą regularnie co niedzielę.

Brunch, czyli spotkanie wywodzące się jeszcze z tradycji anglosaskiej ma wiele cech wspólnych z drugim śniadaniem, dobrze znanym w kuchni polskiej. W jadłospisie dominują więc potrawy charakterystyczne zarówno dla śniadania, jak i dla obiadu

W oparciu o tę zasadę zostało skomponowane menu niedzielnego spotkania. Otwarty bufet, przygotowany pod okiem Szefa Kuchni Restauracji Qualita Marcina Dudka - dwukrotnego laureata czapki prestiżowego przewodnika Gault&Millau - zaskakiwał różnorodnością. W menu znalazły się dania główne takie jak grillowany filet z kurczaka w sosie śmietanowym, czy polędwiczka wieprzowa w szynce dojrzewającej z szałwią w winnymi demi-glace, a także zupy, a wśród nich bulion miso z warzywami i makaronem. Nie zabrakło także deserów, wśród których dominowały owocowe kompozycje. Każdy mógł więc znaleźć coś dla siebie!  

Organizatorzy starali się wyraźnie podkreślić ideę przyświecającą całemu cyklowi brunchy, a więc zapewnienie rozrywki dla całej rodziny, co potwierdza Dyrektor Q Hotel Plus Kraków - Anna Trevena: Organizowany u nas brunch to z jednej strony świetna okazja na spędzenie czasu z najbliższymi, rodziną, znajomymi, przy smacznym menu, a z drugiej idealny sposób na organizację rodzinnej imprezy, takiej jak imieniny czy urodziny, bez konieczności rezerwacji lokalu.

Dodatkowo inauguracyjny brunch zbiegł się w czasie z obchodami Dnia Dziecka, co jeszcze mocniej podkreśliło jego rodzinny charakter i sprawiło, że w ostatnią niedzielę to właśnie najmłodsi stali się głównymi jego adresatami. Z myślą o nich przygotowano specjalny bufet, na którym znaleźć można było wszystko to, co dzieciaki uwielbiają najbardziej, czyli pizzę, burgery, czy naleśniki. Dodatkowo hotelowe przestrzenie wypełniły się licznymi grami i zabawami, a zaproszeni animatorzy pilnowali, aby żadne z dzieci nie narzekało na nudę. 

Niedzielne wydarzenie odwiedziło ponad 100 osób co jest dużym sukcesem. Liczymy, że podobna frekwencja dopisze podczas kolejnych spotkań. Będą się one odbywać w każdą niedzielę do końca czerwca, a następnie po przerwie wakacyjnej od września. Co tydzień w godzinach od 11:30 do 15:30 na gości odwiedzających Restaurację Qualita w Q Hotel Plus Kraków czekać będzie inne, wyjątkowe menu pełne dań ciepłych i zimnych oraz deserów, a także  napoje orzeźwiające. Zapraszamy! Stoli kzarezerwować można dzwoniąć pod numer: 12 333 40 20.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close