Pakiet najchętniej wybierany

  • Długość pobytu dowolna dł. pobytu
  • Wyżywienie BB – Śniadanie w cenie
Planujesz wizytę we Wrocławiu i szukasz optymalnej oferty? Sprawdź nasz specjalny pakiet ze śniadaniem, zarezerwuj i poznaj atrakcje tego wyjątkowego miasta!

Pakiet zawierający w sobie nocleg ze śniadaniem to nasz najpopularniejszy pakiet, a równocześnie najbardziej optymalna decyzja pozwalająca na komfortowy pobyt. Decydując się na nasz pakiet zyskujesz:

  • nocleg w komfortowych, nowoczesnych pokojach, które sąw pelni wyposażone i na pewno spełnią Twoje oczekiwania,
  • możliwość wcześniejszego zameldowania- już od godziny 12:00!
  • wspaniałą lokalizację - jesteś w centrum miasta!
  • bogate serwowane śniadanie, 
  • nieograniczony dostęp do Wi-Fi.

Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miast w Polsce. Miasto ofertuje nie tylko historyczne zabytki, ale również wciąż powstające nowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zachęcamy do rezerwacji pobytu w Q Hotel Plus Wrocław, który mieści się w centrum miasta, zaledwie 1,5 km od Rynku.

Co warto zobaczyć i zwiedzić we Wrocławiu? Oto nasza propozycja zwiedzania:

Hydropolis – centrum wiedzy poświęcone wodzie. To jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie – wystawa znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000 m².
https://hydropolis.pl/

ZOO i Afrykarium - Wrocław słynie ze swojego wyjątkowego ZOO, a od niedawna także z Afrykarium prezentującego środowisko wodne Czarnego Kontynentu.
http://www.zoo.wroclaw.pl/

Ostrów Tumski - najstarsza, zabytkowa część Wrocławia, powstała pomiędzy ujściem rzek Oławy na południu, Ślęzy i Widawy na północy. Znajdują się tutaj odbudowane po wojennych zniszczeniach zabytki - gotycka katedra św. Jana Chrzciciela oraz kościół Świętego Krzyża.

Panorama Racławicka - muzeum sztuki we Wrocławiu eksponuje cykloramiczny obraz Bitwa pod Racławicami namalowany w latach 1893–1894 przez zespół malarzy pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka.
https://mnwr.pl/oddzialy/panorama-raclawicka/

Muzeum Narodowe - jedno z głównych muzeów Wrocławia i Dolnego Śląska. Zbiory muzeum obejmują przede wszystkim malarstwo i rzeźbę, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki całego Śląska. Składa się z gmachu głównego i trzech oddziałów.
https://mnwr.pl/

Muzeum Etnograficzne - gromadzi obiekty z zakresu kultury materialnej, sztuki, tkanin i strojów oraz folkloru. Muzeum Etnograficzne jest oddziałem Muzeum Narodowego we Wrocławiu.
https://mnwr.pl/category/oddzialy/muzeum-etnograficzne/

 

Ważne informacje
Przyjazd od 15:00
Wyjazd do 12:00
Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana do godziny 18 w dniu przyjazdu, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 1 pokojo-noc. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 1 pokojo-noc za pośrednictwem systemu płatności online.

Polityka względem dzieci

Dziecko w wieku do lat 12 nocuje bezpłatnie, jeżeli śpi na łóżku rodziców. Dzieci w wieku od lat 13 są liczone jako pełnopłatne.

Polityka względem zwierząt

Możliwość wprowadzenia zwierząt za dodatkową opłatą 70,00 PLN / doba. W cenie kocyk i miska dla zwierzęcia. 

Parking - informacje

W obiekcie znajduje się garaż podziemny, z którego można skorzystać za dodatkową opłatą 80,00 PLN / doba. W odległości 300m od hotelu znajduję się parking zewnętrzny.

Pakiet BIZNES

Pakiet BIZNES

Q Hotel Plus Wrocław
od
Oferta elastyczna ze śniadaniem

Oferta elastyczna ze śniadaniem

Q Hotel Plus Wrocław
od 356 /noc
Oferta bezzwrotna ze śniadaniem

Oferta bezzwrotna ze śniadaniem

Q Hotel Plus Wrocław
od 332 /noc
Oferta bezzwrotna

Oferta bezzwrotna

Q Hotel Plus Wrocław
od 186 /noc
Oferta elastyczna

Oferta elastyczna

Q Hotel Plus Wrocław
od 237 /noc

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij